Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy manapság...

Miért van az hogy manapság szinte majdnem mindenkire azt mondják hogy kövér?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 65 kg és 18 éves és néha még engem elkezdenek piszkálni hogy hány kg vagyok meg hogy kövér vagyok... pedig a csípőm széles nagyon. de még aki nálam 5 kilóval vékonyabb még arra is azt modnják. egyébként már 7 kilót fogytam...
2011. jan. 12. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Média szerintem :/ De amúgy tökre igazad van,ma is egy osztálytársam (fiú) 50kg-os csajt piszkált,hogy kövér!!!!!!! és biztos van vagy 70kg--hát durva.... A betegesen vékony test lett a menő...Sajna...Hogyan sikerült fogynod 7kg-ot??
2011. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és még nem is engem piszkáltak, de nekem is fájt, mikor mondta annak a lánynak, hogy mekkora szégyen, ha egy lány kövér,meg így néz ki,mint az a csaj :/!! Pedig neki aztán tényleg csontos volt még a háta is...
2011. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 165 cm vagyok és 60 kg, de nem érzem magam kövérnek. Tény,hogy nem vagyok vékony,nem is érdekel.
2011. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 165 cm és 68 kg vagyok...16 éves...és rám is azt mondják hogy dagadt vagyok pedig egyáltalán nem értek ezzel egyet...nem vagyok vékony és anorexiás...ez talán nekik baj...de mindig azok "piszkálnak" ezzel akik gebék..és semmi nincs rajtuk...
2011. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első válaszadó: mozogtam, napi 40 perc futás:)


utolsó válaszadó: akkor te hasonló vagy mint én :) bár sajnos ha 5 kilóval könnyebbek lennénk akkor is dagadtak lnnék őszerintük-.-"

2011. jan. 12. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
167 cm magas vagyok, 57 kg. Beszóltak már, hogy kövér vagyok (pedig én is sokat fogytam, 15 kg-ot), és sajnos ettől egyre inkább én is annak érzem magam.
2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

166 cm vagyok es 50 kg, nekem is szoltak mar be, hogy kover vagyok, de nem erdekel.Media es anorxia...

50 kilo ala nem akarok menni, 20 evesen nem ereznem jol magam ez alatt a suly alatt, barki barmit mond.

2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A média ezt sulykolja, a modellek 175 cm fölött vannak, de 50 kg fölé nem nagyon mehetnek, képeken, filmekben, mindenhol csak kilátszódó bordákat láthatunk, a combok között átfúj a szél, így sokan ezt tartják természetesnek, és aki nem ilyen, az már kövér.
2011. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, enegm is piszkáltak mert a 170 cm mellé voltam 65 kg.

Nem vagyok csontsovány, de korán lett nőies alkatom, nagy mellem van, széles a csípőm. 16-18 évesen bő zsákruhákat, eltakaró cuccokat hordtam, mert azt mondták kövér vagyok. Azután elkezdtem nőiesebben öltözni, vettem egy-két szűk felsőt, jobb melltartót. Mindenki azzal jött, hogy de sokat fogytam, elkezdtek körbeudvarolni a fiúk. Közben se centiben se kilóban nem voltam kevesebb.

Ehhez szokj hozzá, ez a nők közötti versengés aduásza, kb. olyan mint amikor a fiúk leb.uzizzák egymást, bárkit meg lehet vele sérteni. A fiúk meg 1-2 éven belül rájönnek, hogy hogyan érdemes beszélni a csajokkal.

2011. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!