Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek ki?

Szerintetek, hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 13. 01:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

-.-"

Valóban szép szemed van, de én előnyösebbnek tartanám számodra a hosszabb vasalt hajat.:)

Ezt nem azért mondom mert, emo vagyok hanem azért mert neked az tényleg jobban állna.

Sztem hagyd megnőni vegyél egy hajvasalót és még sexy is leszel :)

2011. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

02.08 vagyok. Kérlek, ne hallgass arra, aki azt írta, hogy vasald a hajadat! Lehet, hogy manapság a 16 éves b.zigyurik körében ez a trendi, és a kislányok egy része ezt hűde menőnek tartja, de nem az.

Néhány év, és jó pasi leszel, és ehhez nem kell hosszú haj, meg hajvasaló... Helyes a pofid (jó, a 2. képen nem annyira, de sztem az csak rosszabbul sikerült), ha izmosodsz majd egy kicsit (bár a testalkatod nem nagyon látszik a képeken), az sokkal többet ér, mint a frizura.

2011. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a rövidebb állna jobban, hosszúkás arcod van; barátomnak is, és hosszú hajjal olyan kis vicces feje lesz :DD
2011. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

Uccsó előtti válaszoló!

A haját bármikor le tudjavágatni.

Én csak tanácsoltam neki, hogy próbálja ki lehet, hogy neki az is tetszene.

Már a rövid hajat kipróbálta..És mi baj lenne abból ha kipróbálná a hosszút is és kivasalná?

Hát bazzeg szörnyűek vagytok...xD

Ez olyan mintha azt mondanád vkinek hogy ne egyen mittomén mit, mer nem ízlene neki, közbe meg lehet h halna meg érte..xDD

2011. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt mondtam, h ne legyen hosszú, hanem hogy SZERINTEM a rövidebb előnyösebb. .....
2011. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot énis január 25.-ei vagyok :D

amúgy semmi baj se a hajaddal, se a kinézeteddel, szerintem simán találsz magadnak egy jócsajt, persze ha belűlről is olyan vagy :)

2011. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!