Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek olyan szép,...

Hogyan legyek olyan szép, mint egy sztár? Van olyan könyv ami erről szól? Alak, testáplás, hajápolás, köröm, smink stb.

Figyelt kérdés
Légyszi ne röhögjetek ki és ne írjátok, hogy photoshoppal meg ilyenek, mert igaz h a képeken korrigálnak rajtuk de azért egx élő fellépésen is elég jólt tudnak kinézni.
2009. febr. 1. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Javaslatom, hogy ne akarj olyan szép lenni, mint egy sztár. Hogy miért? Mert a legtöbb sztár valójában nem is szép, csak baromi jó a fodrászuk, sminkesük, körmösük, kozmetikusuk, személyi edzőjük... és még sorolhatnám. Nézz meg ilyen összeállításokat az interneten, hogy hogy néznek ki a gyönyörű sztárok natúr? Eva Longoria, Pamela Andreson, Madonna, stbstbstb...


A legtöbben annyit költenek a külsejükre havonta, mint amennyit két ember egy egész évben keres.


Hozd ki magadból a maximumot, legyél ápolt, de azért nem kell a sztárokat majmolni, mert valljuk be, az ő külsejük nem a hétköznapi pór emberek életébe való. És a külső sem minden!

2009. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor nem nehez szerintem. Fodrasz, kozmetikus, mukormos, pedikuros, fitness studio es futas, masszazs, dietetikus aki ir neked a taplalkozasodhoz javaslatot. Ennyi.

Jo ruhak, az pedig talan a legegyszerubb, hiszen a boltok tele vannak jobbnal jobb ruhakkal, cipokkel, csak meg kell venni.

A sztarokat ugy szepitik, nem ok csinaljak maguknak. Egyedul a sport az, amiert meg kell dolgozniuk nekik is ugyanugy.

2009. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Na mesélek neked valamit. az a macera, amit a sztárok arra fordítanak, hogy úgy nézzenek ki, ahogy Te látod őket, rengeteg energiát felemészt, naponta több órát. te ezt bírnád? feltételezem, hogy egy iskolás tini lány vagy, mert érett felnőtt nő ilyen kérdést nem tesz fel. hogy is lehetne neked erre időd a lecke meg a suli mellett, hm? és hogy reagálnál arra, ha olyan fotók készülnének rólad, amin reggel lestrapált fejjel kavargotod a kávédat és szívod a cigit pongyolában a teraszon? ne akard a sztárokhoz hasonlóan te is becsapni az embereket. eva longoriáról láttam múltkor smink nélküli képeket, és nem mintha túlértékelném a külső adottságaimat, de azokhoz a képekhez képest, amin festetlenül van, smink nélkül én egy vonzó nőnek nézek ki. döbbenetes látvány volt, na!

bírnád azt te lelkileg, hogy csak egyszer fordulna elő, hogy nem vagy annyira a toppon, az ismerősöknek meg leesene az álla (és nem jó értelemben!) hogy atyaég, ez is te vagy??:S

add inkább önmagadat, és tovább érsz.

2009. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ajj félreértetek. Én nem sztár akarok lenn csak jól kinézni. Az érdeklne h van-e oylan könyv ami összefoglalja az össze fortélyt vagy vnmi ilyesmi.
2009. febr. 1. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Azt kérdezted, hogy nézhetsz úgy ki, mint egy sztár. nem értett itt félre senki semmit sztem. itt te vagy az, aki nem érti meg a válaszok lényegét!
2009. febr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

alak:heti 1-2szeri kondizás,otthoni tornagyakorilatok (googléba beírod,biztosan találsz.)

testápolás:kozmetikumok..krémek,pakolások,test/arc radírok,arctisztítók

hajápolás:heti sokszori hajmosás,pakolások,balzsamok,hajlakk

köröm:műkörmös ..

smink:2tonna alapozo,műszempilla vagy kilo szempillaspirál,szájfény vagy rúzs,szemhéjfesték,csillámporok.. 10év mulva pedig ráncfeltöltés,hajbeültetés,szilikonozás.. ez az eredmény :)

ruha:pláza,westend stb...

kiegészítés:szoli esetleg

ennyi a titok..

2009. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Nagyon sok sminkes, test es szepsegapolos konyvet lehet kapni konyvtarakban,neten is nagyon jo oldalak vannak,ha van idod es kedved akar egy smink suliba is beiratkozhatsz(en voltam, nekem sokat hasznalt)!

Amugy, csatlakozom az elottem szolokhoz. A mesebeli szepseg eleresere szakemberekhez van szukseg! En tancos vagyok gyakran megfordulok sminkesek es fodraszok keze alatt a vegeredmeny: percekig bamulom magam a tukorben hogy jeeeee ez en vagyok? hogy meglett valtoztatva az arcom!

2009. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Az első vagyok. Valóban a kérdező nem érti meg a válaszainkat. Valószínűleg nem lehet több 15nél.


Hogy legyél olyn szép, mint egy sztár? Kérj anyukádtól havonta 2-300ezer forintot, és költsd el a fent felsorolt dolgokra. Sok szerencsét!

2009. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ilyen konyv, nem is egy. Menjel be egy jobb konyvesboltba, es tobbet is fogsz talalni.

Ezek a konyvek altalaban nagyok, es eleg vastagok. Ott le van minden irva, hogyan lehetsz szep.

2009. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg könyvesboltban kérd meg az eladókat, hogy mutassanak neked szépségápolással foglalkozó könyveket. De ha mindig valami új tippre vágysz, akkor javaslom neked a havonta megjelenő Joy-t és Glamour-t! Én is azokból lesem el a legjobb tippeket :)

És még mielőtt bárki félreértené- nem a magazinban bemutatott drága cuccokat kell ész nélkül megvenni, hanem csak követni az iránymutatást :)

2009. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!