Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fenék formálása fél év alatt?

Fenék formálása fél év alatt?

Figyelt kérdés
Azoktól a lányoktól kérdezném akik már jó ideje tornáznak, hogy mennyi idő után látszott változás a feneketeken? Ha én mától neki állok tornázni napi 20 perc popsi formálás Rubint Réka dvd-vel akkor vajon nyárra már lesz látszata? Persze ezen kívül az egész testre is fogok tornázni, de az csak heti 3-4 alkalom lesz. Diétázni meg nekem nem kell,mert igy is vékony vagyok.
2011. jan. 16. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti h lesz, én is azt a 20perceset csinálom, csak tényleg mindig kell, legalább 2 naponta.
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a nagy fenékformáló láz? :D Komolyan ez a 20. kérdés az elmúlt napokban.


Ha kőkeményen csinálod és eddig nem sportoltál, akkor 1 hónap múlva is láthatsz már változást. De komolyabb eredményhez több időre lesz szükséged.


Amúgy ajánlom, hogy ne tornázz mindennap, kell heti 1 vagy 2 nap pihenő. Az izmaid akkor tudnak igazán fejlődni. A gyakorlatokat 2-3 havonta váltogasd, hogy ne szokja meg ugyanazt a terhelést a farizmod. Szerezd be rubint réka add önmagad 3 DVD-t is, azon 30 perces blokk van, illetve találsz még más fitness DVD-ket is. Ha gondolod, tudok párat ajánlani.


Ja és ha már szabályosan megtudod csinálni a 20perces blokkot, pakolj fel lábsúlyokat és azzal edz. Így sokkal hatékonyabb lesz a gyakorlat.


+ figyelj oda a fehérjedús táplálkozásra, mert ugye az izmok fehérjéből építkeznek

2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Akkor kifogok hagyni pár napot. Ha tudnál ajánlani fitness dvd-t azt megköszönném. Rubint Rékának ismerem az edzéseit, de akkor váltogatni fogom 2-3 havonta az edzéseket.

2011. jan. 17. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl. Cindy Crawford Fitness csak neked dvd-je elég jó. Nekem bejön a hangulata is.


Béres Alexandra Új kihívás. Talán ez a legkeményebb dvd-je, a többi már túlságosan "lightos".


És ugye Rubint Réka. Abból elsősorban az add önmagad 3 és 2009, 2010-es dvd-i. Mondjuk írtad, hogy az ő edzéseit ismered.


Még annyi, hogy az is jó, ha ugyanazt a gyakorlatot néhány hónap után nagyobb súlyokkal végzed. Akkor is tud fejlődni a popsid.

2011. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!