Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Széles fenék formálása?

Széles fenék formálása?

Figyelt kérdés
Én diétázok és emellé a szobabiciklit választottam mozgásnak. tulajdonképpen 2 kg felesleg van rajtam max .Meg is vagyok elégedve kivéve fenekemmel. A szobabicikli hát nem éppen oda irányul és hiába csinálok naponta guggolásokat a szélessége ugyanúgy zavar. Erre milyen gyakorlatot javasoltok. Azon gondolkodtam,hogy oldalfekvésben lábemelés segíthet??
2011. aug. 8. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Komplex edzés kell. Ha nem akarsz terembe járni, szerezz be egy fitness dvd-t. Rubint Réka, Béres Alexandra. Vagy a fitvideo.hu-n is találsz csomó videót. Lehet "venni" 2900-ért virtuális 30 napos bérletet, amivel mindennap 1,5 órát tornázhatsz és 90 videó közül válogathatsz. Ez nem a reklám helye :D, csak gondoltam, ha nem tudsz dvd-ket beszerezni ez is egy megoldás lehet.
2011. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha széles a csípőd, mármint alkatilag, azon még a Rubint Réka meg a Béres Alexandra sem segít, ilyen marad.

Ha nekem olyan lenne, összetenném a 2 kezem, eszembe nem jutna változtatni rajta.

Formálni lehet persze, attól csak jobb lesz, de nem hiszem, hogy bárkinek gond lenne, ha széles, esztétikusabb sokkal, mint akinek egybe van minden...

2011. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!