Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyire tartjátok...

Hölgyek! Mennyire tartjátok elfogadhatónak ha egy férfi több ékszert visel az átlagosnál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én imádom az ékszeres pasikat :) a gyűrűket, karkötőket, nyakláncokat. de azért ne legyen olyan mint egy karácsonyfa!


nekem az ilyesmi ékszerek tetszenek:

[link]

[link]

[link]


L19

2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert b*zis.
2011. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
31%
legyen rajta max 1 jeggyűrű (ha házas, de akkor nem utazunk rá...) meg egy marha drága óra, ami nem kihívó, csak tudjuk hogy az... pl rado
2011. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek. :)
2011. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nekem nem tetszik, de attol meg nem jelenti, hogy rossz.

egyebkent az ekszer ahogy a ruha is mindig uzen valamit a viselo szemelyisegerol.

az, hogy hany van belole, milyen tipus, mekkora, mennyire draga. de konnyen felre is lehet erteni az uzenetet.

lehet az ekszer azt jelenti, hogy az illeto igenyes, ad magara, szereti a szep dolgokat, fontos neki a jo stilus, fontos neki az elegancia, nagy az egoja, sokat gondol magarol, sokat ad az anyagiakra. es meg sok mast is jelenthet.

2011. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vagy esetleg, hogy most volt az önkormányzatban, a munkanélküli segélyért!
2011. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem tetszik mert szerintem is bu....is
2011. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bőrből meg fonalból készült karkötők eléggé pozitívak :)
2011. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de nem mindegy, hogy milyenek az ékszerek, és mennyi van belőle. Lehet sok, de azért nem túlzásba menően. Egyébként nem feltétlenül csak az szép, ami drága. És csak akkor búzás, ha olyan ékszert választasz. Ami nem tetszik, ha férfinak rózsaszín/fehér köves fülbevalója van, vagy fuxa. Az visszataszító. De pl. amik a motorosokon, rockereken, vagy más vagány srácokon vannak, azok tetszenek.
2011. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem, ha szolidan es nem karacsinyfa modon, akkor elmegy. Egy pecsetgyuru, jeggyuru, ikarlanc, nyaklanc medallal es egy jo ora belefer.

Megjegyzem en nokon sem szeretem ha tulzasba viszik az aranyekszereket magukon. Engem, magamert vegyenek eszre es ne az ekszerek miatt lassanak meg. Igy en az alkalomnak megfelelo oltozet melle egy-egy ekszert viselek es mindig csak egy nyaklancot a hozza illo fulbevaloval. Az orakat szeretem, mert onmagaban is egy ekszer tud lenni.

2011. jan. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!