Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha előtettek állna a...

Lányok! Ha előtettek állna a lehetőség, hogy modellek legyetek, ti bele vágnátok?

Figyelt kérdés
És most nem a gagyi fizetős modellügynökségeknél lévő modellkedésre gondolok, hanem komolyban.Ha pl. 180 cm magasak lennétek és vékony , nyulánk testalkatuak, karakteres arccal stb.
2011. jan. 21. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen. ha különleges arcom lenne, igen. most is magas vagyok. de csak akkor vállalnék egy munkát ha nem kéne hetekig koplalnom miatta..
2011. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én belevágtam,és nem bántam meg!!
2011. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
neem, nem ez az életcélom... meg annyira nem is érdekel.
2011. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem volna. De a szüleim nem engedték, aztán meg már beszippantott egy csomó minden más.

Mondjuk topmodell soha nem akartam lenni, de fotózásokat szívesen csináltam volna. Végül is az se kizárt, hogy még a jövőben csinálok, hosszú az élet :D

2011. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vászon, hanem alkotó szeretnék inkább lenni, szóval nem...
2011. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Eleve nem szeretnék nagyon magas és nagyon vézna lenni, mert egyszerűen nem tetszik. Meg nem is életcélom, akkor sem lenne az, ha minden adottságom meglenne hozzá.
2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem aztmondták hogy modellalkat vagyok 175cm 55kg. én szerintem belevágnék bár leadnék még szivesen 5kg-ot:)

16l

2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nem. Az hülyeség. :D

Inkább dolgozok normálisan.

2011. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Elgondolkodnék rajta, mert minden kislány sikerről és csillogásról álmodik, de aztán elővenném az eszem és rájönnék, hogy egy kizsákmányoló hülyeség az egész, és semmi értelme, mint az egész houte couture-nek se, mert senki nem hord ilyen zizzent cuccokat vagyonokért, max lady gaga, ő meg nem motiváló tényező a szememben, bocs. :D
2011. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!