Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak jó pénzkereset...

14 éves lánynak jó pénzkereseti lehetőség vaterán eladni a kinőtt, alig használt ruhákat? Egyéb tippek is jöhetnek!

Figyelt kérdés

ez az egyetlen lehetőség, mivel dolgozni még nem mehetek nyárimelóra ://


köszi a tippeket és a véleményeket :D


2011. júl. 6. 18:28
 1/7 anonim válasza:
hát ha sok van és ha márkás és nem adod őket túl olcsón akkor igen.:D
2011. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kimész egy nagypiacra (Mórahalom,Dorozsma) ott többet tudsz eladni. Helyben van minden meg nem kell regisztrálni stbstb... :)
2011. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint regisztálás feltétele a betöltött 18. életév.

Bankszámlád, paypalod van? Csekk, csomagfeladás, stb megy?

És vállalod, hogy esetleg a vatera neked is küld egy csekket, amiben 30ezret követel (ismerősömnél ennyit kértek, összes eladásból származó bevétele nem volt annyi kb).

Na megy ugye szüleid mit szólnak hozzá? Ugyanis ők vették neked a ruhákat, nem te dolgoztál meg azért se, lehet nem tetszik nekik az ötlet.

Meggazdagodni nem fogsz belőle, mert csak a highend márkákért fizetnek sokat.

De szerintem ennyit azzal is keresel, ha némi zsebpénzért cserébe vállalod, hogy hetente kitakarítod a lakást, főzöl kaját, kimosol, teregetsz, stb.

2011. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát, nekem egyik sincs helyben kedves 2. válaszoló:D

elsőnek köszönöm a válaszát!:)

harmadik: itthoni pénz, nem olyan, mivel nem akarom kifosztani anyut, és ha nem kell már a ruha, ő is csak jobban jár, ha eladom és nem a kukába megy...

2011. júl. 6. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

hát elmész :D

Amúgy a vateráról én nem szoktam ruhát venni,pedig regisztrálva vagyok eladónak is,mert nem látom az állapotát,tényleges méretét. Én egy képről biztosan nem fogok pólót venni,nadrágot meg ruhát meg pláne nem... De te tod

2011. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a harmadik válaszoló ismerősének miért küldött ki a vatera harmincezres csekket, de gondolom megvolt annak is a miértje. Ott szépen számon van tartva minden, részletes számla van mindenről, kiemelésekről, újrahirdetésekről, ha elolvassa a szabályzatot, akkor nem érheti meglepetés. :)

Én is nagyon sok cuccot adok el ott, nem mondom, hogy kitesz egy havi jövedelmet, de van, hogy 10-15 ezer összejött kinőtt ruhákból, megunt játékokból, nem használt műszaki cikkekből....vagy pedig elmentem turiba, 200 Ft/kg-os áron összeszedtem pár kiló ruhát, és feltettem azokat, elvitték mindet. Ha te, kedves kérdező nem érted még el az adott korhatárt, akkor megkérheted a szüleidet, hogy regisztráljanak a nevedben, olvasd el a Szabályzatot, ott minden le van írva, hogy milyen jellegű hirdetésért kell fizetni, és melyik ingyenes. Ha szép ruhák, akkor úgyis megveszik őket, arra figyelj, hogy hónap elején, olyan 10-e és 15-e közt járjanak le az aukcióid, sokan akkor kapnak fizetést, szívesebben költenek olyankor ruhára, mint hónap végén, amikor már mindenki óvatosabban bánik a pénzügyekkel. :)

2011. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! rengeteget segítettél, köszönöm szépen:))
2011. júl. 7. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!