Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg ezt anyával?

Hogy beszéljem meg ezt anyával?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy kicsit hülye kérdés:D De sosem tudtam vele ilyenekről könnyen beszélni..Szóval szeretném OTT legyantáztatni! De nem kozmetikushoz mennék el , mert hát azért még is csak egy idegen előtt..:S Magamnak csinálnám meg.

De anya ha megkérdezi, akkor mit mondhatnék neki mire kell?:S Máshol nem szoktam borotválni, mert nincs sehol szőr.. Viszont Ott nagyon zavar már régóta:/ És jó lenne megszabadulni tőle.


Ja és még az lenne a kérdésem, hogy milyen gyantát kellene akkor vennem?? És ha viszket gyantázás után, vagy kipöttyösödik akkor belehet kenni testápolóval vagy milyen krémmel érdemes bekenni?


Köszi ,hogy elolvastad és ha válaszolsz:D:)!

L18


2010. aug. 30. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

miért kell ehhez anyád? 18 éves vagy könyörgöm.. bemész egy drogériába, veszel gyantát. nézz körül a fajták között, meg hogy mire ajánlják. hazamész legyantázod magad és kész. később bekenheted bepanthennel vagy neogranormonnal. felnőtt vagy, anyádnak nem kell tudni mindenről.

L18

2010. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt is megtehetem, de a gyantát akkor meg nem tudom hova tenni ha marad belőle..Szóval ha megtalálja megkérdezi egyből:)
2010. aug. 30. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

de figyelj, felnőtt nő vagy már. bemész egy dm-be vagy rossmanba és veszel gyantát. nem kell neki megmondanod. ezt most, ne úgy érezd mintha titkolóznod kéne, mert ez nem az. hanem ez a te saját magánügyed, egy dolog amiben másnak nincs beleszólása.


márkát tekintve szinte mindegy, de lehetőleg olyat vegyél amihez van lehúzócsík :)én rendes meleggyantát vennék, nekem a hideg nem szedi ki, csak rángatjha. egyszer amikor egyedül vagy otthon, felmelegíted egy fazék vízben és megcsinálod.


habár ha egy tanácsot elfogadzs, első alkalommal inkább leborotválod, és a kb 5 napos szőrt gyantázod!mert ha hosszúnak meghagyod, akkor nagyon tépi :S nyugi egy alkalomtól nem fog megerősödni :)


a frissen gyantázott bőrre, szerintem a neogranormon a legjobb :)


sok sikert, bár először meg fogsz halni, anynira fáj :S


17/L

2010. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy a bikinivonaladra kellett.
2010. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok:

ha meglátja, akkor megmondod neki, hogy a fazonodat gyantáztad. ezen semmi ciki sincs!

2010. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat:)Megfogom tenni.

Már egy kicsit ritkítottam belőle..:D De majd valamikor akkor elmegyek és veszek:)

Köszi mégegyszer!

2010. aug. 30. 23:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát csak annyit fűznék hozzá hogy NAGYON NAGYON irigyellek hogy nem vagy szőrös típus.. nekem kész szenvedés az élet így hogy apámtól regeteg szőrt örököltem :(
2010. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom :S:S Tudom, hogy rossz lehet.:/

Nem lehetne lézeres ,végleges szőrtelenítéssel eltűntetni??:/ Hátha sikerül. Sok szerencsét hozzá:)

És ne búslakodj emiatt, legalább egészséges vagy :);)

Nekem is vannak még hibáim pl kicsik a melleim:S De már beletörődtem.Ez van ezt kell szeretni:)

2010. aug. 31. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit konzervatívak a szüleim és úgy lettem nevelve, h a természetesség a jó. Végülis ezt elfogadtam az évek során, mert télleg jó is az, de ahogy az előző lány is írta, én is nagyon sok szőrt örököltem. Természetesség ide vagy oda, szörnyű az a sok szőr. Szerencsére a lábamon és hónaljamon mindig borotválom, anyu már ezt elnézi.

16/L

2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!