Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ilyen csunya mellkas...

Miért van ilyen csunya mellkasom? Mitől lehet? Másoknál miért nincs ilyen?

Figyelt kérdés

18 éves (FIÚ) korom létére ilyen csunya mellkasom van:

[link]

Mármint nekem a melleim nincsnek rendben...

Mitől lehet? Már kb 3 éve elkezdett így megnőni és olyan mintha valami kis zsír lelenne rakódva rajta... Mit tegyek? Nagyon szégyellem magamat a haverjaim előtt ha pl elmegyünk strandra vagy valami, ha megtudnák hogy milyen vagyok biztos hogy csufolnának ezért... :( (eddig sikerült elrejtenem)


2011. jan. 23. 20:00
 1/5 anonim válasza:
Hormonzavar lehet...
2011. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hali!



Ez a kép nem szempont, de még, ha az is lenne, nem lenne perdöntő, mivel itt a fejed mögé húzott póló a melledet vmelyest feszíti, ráadásul oldalnézetből sem le7 látni, mi a baj vele. Viszonyítani meg nem le7 semmihez, pl. a hasadhoz sem, mivel az nem látszik a képen. Ezen felül...


"Nagyon szégyellem magamat..."

_ Minek? Azt le7 cukkolni, aki hagyja magát, és ezzel foglalkozik! neked nem ezzel kéne foglalkoznod, mivel a látottak alapján eddig nincs semmi gond, csak bebeszéled azt saját magadnak, mert hiszel vmit, ami nem biztos, hogy igaz. Amúgy meg minden ember más és más, tehát a külsőnk is különbözik egymástól.


"...a haverjaim előtt ha pl elmegyünk strandra vagy valami, ha megtudnák hogy milyen vagyok biztos hogy csufolnának ezért... :( "

_ Te ezt honnan veszed? Még nem is mutattad meg nekik, miből glod, hogy őket majd pont a te mellkasod fogja foglalkoztatni? A te saját képzelt tévhiteiden kívül VALÓDI ALAPJA NINCS ennek a félelmednek!


"(eddig sikerült elrejtenem)"

_ Ebből csinálsz TE magadnak paranoiát. Nem arról van szó, hogy attól félsz, más mit szól hozzá, hanem te nem vagy önmagaddal megelégedve, (nem tetszel magadnak,) így nincs önbizalmad sem, s ha te magadnak nem tetszel, akkor ez alapján azt hiszed, hogy más is ugyanígy vélekedik, holott ez nincs bizonyítva, ennek semmi alapja NINCS!!!



Szal nyugodj meg, minden rendben van. Vagy ha szted gond van, akkor mutasd meg a háziorvosodnak. Mi ebből az egy képből nem látunk semmit.


Üdv: EE

2011. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát..Tényleg eléggé nőies mellkasod van. Szerintem túl magas az ösztrogén (női hormon) szinted, emiatt "megnőttek" a melleid.


Én a helyedben elmennék orvoshoz. Nem kell előttük szégyenlősködni.


A másik verzió, hogy elkezdhetsz sportolni. Fekvőtámaszokat, mellizom erősítő gyakorlatokat végezni. Hátha attól elmúlik. Persze az étkezésre is oda kéne figyelni. Sok fehérje, kevesebb szánhidrát.

2011. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Níra válasza:

Szia!

Megértelek, hogy aggódsz, és h cikinek tartod. Szerintem a legjobb ha minél hamarabb ellátogatsz egy dokihoz. Ad neked valami gyógyszert és máris jobb lesz hidd el, utánan em kell majd szégyelned magad. valami testépítést vagy sportot ezek után tényleg elkezdhetsz, hogy izmosodjon a már rendbe hozott tested. csak egyszer kell kibirnod a dokit, utána minden rendben, oké?:)

soksikert:)

2011. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy irány a konditerem.
2011. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!