Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak időpontra van kozmetikus...

Csak időpontra van kozmetikus (szempillafestés)?

Figyelt kérdés
tehát ha utcáról bemennék egy kozmetikába nem csinálnák meg a szempilla festésem gyorsan?
2011. jan. 25. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy csak úgy beszaladtam, és épp nem várt vendéget a kozmetikus, akkor megcsinálta, mert sürgős volt. De azért ebből szerintem nem kéne rendszert csinálni, a kozmetikusnak is jobb, ha áttekinthető, hogy kit vár aznapra. Egy szemöldökszedés-festés vagy ilyen rövid idejű dolog még belefér, de mondjuk egy gyantázás vagy arctisztítás már nem.
2011. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem mindenhol....

pl. nem tudom Budapesten lehetséges de szerint más városokban nem hiszem :)

2011. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nincs saját kozmetikusom ezért kérdezem,hogy ha mondjuk Budapesten beugranék valamelyikbe megcsinálnál?

milyen árban van?

2011. jan. 25. 20:25
 4/6 A kérdező kommentje:
csak szempilla festést (feketére).
2011. jan. 25. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megcsinálja, az ára 1000 Ft körül van - de persze nem mindegy, hová mész.

Különben szerintem jobban jársz, ha többször is akarsz festetni, ha veszel festéket fodrászkellékesnél, 1000 Ft körül van az is, mindennel együtt, és nagyon sokszor lehet használni. Én már jó ideje vettem egyet, barátnőmmel rendszeresen festjük egymásnak és teljesen jó.

2011. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem kb 500 forintért megcsinálják egy kisebb szalonban.
2011. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!