Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még itt olyan rajtam...

Van még itt olyan rajtam kívül, aki így gondolkodik?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, és csodálkozva nézem, hogy mit össze tudnak problémázni egyesek (korosztálytól függetlenül) a kinézetükön. Nekem ez sosem volt életbevágó kérdés. Ez nem jelenti azt, h igénytelen vagyok, igyekszem divatosan (de azért kényelmesen! ) öltözködni, időnként sminkelem magam (hétköznaponként általában nem), és az alakommal is meg vagyok elégedve.

Úgy veszem észre, hogy a mai világban ez már-már beképzeltségnek számít. Mert mi az, hogy pont jó így? Tessék fogyózni, apró ráncokat keresni, kis mell miatt sopánkodni...stb. Én nem érzem magam attól kevésbé nőiesnek, hogy mínusz 10 fokban nem csípőgatyát veszek fel, nem járok szoliba, és uram bocsá, a farmer alá megkockáztatok egy hagyományos bugyit.


Nektek mi erről a véleményetek?


2011. jan. 28. 14:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
az, hogy tökre igazad van.
2011. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint neked :) dettó így gondolkodom. meg mikor kérdezik, h. ciki, hogy nem tangát hordok, jól nézek ki, vékony vagyok, ez az összeállítás jó így????.... idegeimre megy. nem hiszem el, h. ennyi embernek nincs otthon tükre, amibe belenézhetne és eldönthetné a dolgokat. Meg ha már azon filóznak, h. mi mivel passzol és képtelenek dönteni, akkor mi lesz velük az életben? Ennyire képtelen az emberiség egy része önállóan dönteni, és ilyen határozatlanok? Én ilyenről még álmodni sem merek, mármint a határozatlanságról.
2011. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én rengeteget problémázok a külsőmön, a ruháimon..stb..Belőlem ezt a környezetem váltja ki..A barátom csinos lányként ismert meg, tudod úgy, hogy követem a divatot, mindig van valami kiegészítő, smink rajtam..stb..Ezek után félek ha nem tartanám magam ezekhez, akkor azt mondaná elkényelmesedtem mellette, hétvégente, ha bulizni megyünk azért csípem ki magam, mert őszintén féltékeny vagyok azokra a lányokra, akiket mindenki megbámul( köztük a barátom is), félek egyszer ott hagy egyikükért.. Ezenkívül fogyózom, mert az egyetem első két évében felszedtem annit hogy nem férek bele a régi kedvenc farmejeimbe..és azért is igyekszem törekedni a minél jobb megejelenésre, hogy jó benyomást gyakoroljak az engem körülvevő emberekre munkahelyen, iskolában...


Hozzátenném csípőgatyát nem hordok, ahogy ilyen ultrarövid kabátot, vagy miniszoknyát sem..Inkább az elegánsabb stílusok felé hajlok, de gondolom a kérdésed erre is vonatkozott.. és hidd el az, hogy te kényelmesen öltözöl, meg vagy elégedve magaddal..stb nem számít beképzeltségnek..Én irigyellek érte..Nekem sajnos van egy kis megfelelési kényszerem, önbizalomhiányom..stb..

2011. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jah és az, hogy nem tangát hord az ember sztem ma már egyáltalán nem ciki...Mindenki hordja ami kényelmes..én pl franciabugyit hordok
2011. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is teljesen egyet értek veled:)
2011. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Örülök, h nem vagyok egyedül ezzel.
2011. jan. 28. 15:23
 7/18 anonim ***** válasza:

Hűű! Ezt mintha én írtam volna! Én is örülök, hogy vagyunk még így! Persze én is szeretek csini lenni, de mindig csak kényelmesen.

24L

2011. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok de nálam ez csakis azért van mert az olyan stílusú fiúk észre sem vennének ha nem figyelnék oda így magamra...ígyis elég önbizalomhiányos vagyok :( én mondjuk nem járok szoliba, nincs ki a derekam, de figyelek a hajamra, sminkemre és öltözködésemre de megértem a te nézetedet is :)

17/L

2011. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
mutatnál 1 képet magadról? kíváncsi lennék, hogy olyan vagy-e amilyennek ezek alapján elképzellek.
2011. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én teljesen az ellentéted vagyok,de ki így ki úgy érzi jól magát:)

Már nem is mások miatt sminkelem magam,öltözködöm nőiesen,hanem mert én így érzem jól magam.Ez vagyok én.De ahány ház annyi szokás.

21/l

2011. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!