Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam?

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Bocsi csak priviben küldök képet, mert nem akarom ide feltenni :) de kérek mindenkit, hogy válaszoljon és tanácsokat is kérnék, hogy hogyan legyek szebb!!:D

17/L

Mindenkinek köszönöm :)


2011. jan. 28. 20:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Rendben. Kérem a képet.:)
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nekem küldjél!
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
küldtem :)
2011. jan. 28. 20:30
 4/31 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya semmiképp nem vagy, de kicsit ridegnek tűnsz annak ellenére hogy mosolyogsz. Én azt látom hogy meg vagy elégedve magaddal.

16/l

2011. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Én egy csúnyácska lányra számítottam.:D

De te egyáltalán nem vagy az. Csinos vagy szép az arcod. Kedvesnek tűnsz. Hajszíned is jó. Bár lehet jól állna az oldalfrufru, mert magas a homlokod. de így is jó a hajad.

Öltözéked is normálisnak tűnik. Szerintem ne nagyon változz meg, csak egy kis önbizalom kéne.:D

2011. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Rideg? Nem tudom :S vidám természetű vagyok és nagyon sokat szoktam mosolyogni :) de persze ha így gondolod elfogadom =) Viszont az nem igaz, hogy meg vagyok elégedve magammal :S nagyon önbizalomhiányos vagyok és nem szeretem magam :(
2011. jan. 28. 20:38
 7/31 anonim ***** válasza:

20:34 vagyok

:D látod mások meg teljesen másnak látnak, elsősorban az ismerőseid véleménye számítson szerintem, mi nem ismerünk.

2011. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ilyen frufrura gondoltam: [link] :) Szerintem jól állna.
2011. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A hajam eredeti szőke..még soha nem volt befestve..tudom h magas a homlokom de nem szeretem az oldal frufrut mert elég zsíros a bőröm és ugye a hajam is az lesz tőle meg így jobban áll a hajam..mert volt már olyan a hajam de azt mondják az emberek h így jobb :) de majd azért még megpróbálom :D igen önbizalom az kéne egy jó nagy adag mert szinte minden nap van valami ami miatt a felét elvesztem annak ami volt..és ami nem látszik a képeken az a nagy orrom :S attól van a legnagyobb önbizalomhiányom :(
2011. jan. 28. 20:43
 10/31 A kérdező kommentje:

Pont azért tettem fel a kérdést mert a barátaim úgyis azt mondják, hogy nincs velem semmi gond viszont az osztályból meg vannak páran akik mindig beszólogatnak :S:(


Tetszene ez a frufru csak elég kevés hajam van hozzá :S de majd megkérdezek egy fodrászt, hogy megoldható lenne-e :)


---

és köszönöm mindkettőtöknek :)

2011. jan. 28. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!