Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira utálom, hogy őszülök...

Annyira utálom, hogy őszülök ilyen fiatalon. Valaki még van így?

Figyelt kérdés

Már 14 évesen vettem észre, hogy hébe-hóba előbukkan egy-két ősz hajszál..azóta több van, most 23 éves vagyok. Alapból barna színű a hajam, és így festenem kell, mert látszik, főleg elől a fejtetőmnél(ott van a legtöbb) Igazából tudom, hogy erre nincs megoldás, de a környezetemben senkit nem ismerek, akinek szintén őszülne ilyen fiatalon a haja. Szóval valaki van itt, akinek szintén ilyen gondjai vannak? Ha igen, mióta őszülsz? Mennyire látszik? Fested ezért a hajad?

23N

köszi


2011. jan. 31. 15:03
 1/9 komasa ***** válasza:
100%
24F vagyok és őszülök én is, kb 5 éve jelent meg az első ősz szál. Mondjuk nálunk férfiaknál nem olyan kényes dolog ez, mint a nőknél.
2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Igen, én is így vagyok, még őszülni is pont ott kezdtem legjobban, ahol te: elől, a tetején. (Csak hogy jól látsszon.)

Időnként úgy vagyok, hogy fene bele, vállalom, és nem festem be.

De zavar, most amúgy is álláskeresésben vagyok, és igyekszem fiatal kis pipinek látszani. :D Úgyhogy marad a festés.


Annyira sok nő festi a haját, szerintem mi már elférünk.

Én most arra várok, hogy mindenhol olyan szürkés legyen, mint a fejem tetején, és akkor többé nem fogom befesteni.

35 évesen hosszú, ezüst színű hajam lesz. :)


Na, ilyet kérjen bárki a fodrásztól.


Szóval igyekszem vele megbékélni, de néha nem megy.

Máson jobban tetszik, mert egyenletesebben őszülnek, nem ilyen csíkosan.

2011. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
en 14 vok es nekem is van 2 3 oszhajszalam :(
2011. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és nekem is sok őszhajszálam van(örököltem) én is csak ezért festetem a hajamat! Ráadásul szeretem a hajamat és bosszant hogy festetnem kell mert ez nem egészséges, de nem tudok mást csinálni nem csak hogy őszülök de a szép gesztenye barna hajam még ki is fakult 18 éves koromba így azóta festem.


20/L

2011. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
keresztanyám 13 éves kora óta őszül, ébenfekete haja van/volt. nem tud mit csinálni, 15 éves kora óta festeti.
2011. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
anyu is korán kezdett el őszülni...20 évesen rendesen csomó ösz hajszála volt...festi ő is amióta az eszemet tudom...ez sajnos festékpigmenthiány...előfordul...csak hajfestéssel tudod nem látszóvá tenni:(
2011. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18 éves leszek és a héten 2 ősz hajszál is volt a hajamba. Sajnos a nagymamám is nagyon korán őszült, anyukám szerint én is hamar ősz leszek :/ mindenki a festést javasolja, de nem akarom mert szeretem a hajam színét úgy ahogy van..
2014. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen vettem észre az első ezüst szálat a hajamban. És azóta nincs megállás. Hónapról hónapra egyre több. De még csak 21 éves vagyok. Nekem is rengeteg van elöl a homlokom felett, a fejtetőmön. De a babahajaim már rendszerint 10-ből legalább 2 ősz. egyre több hajszálam dönt úgy, hogy elkezd őszen továbbnőni. De már mindenhol találni, szóval nekem nem állt meg a folyamat specifikusan a fejtetőmön.


Az a baj, hogy ilyen behatárolhatatlan az eredeti hajszínem. A barna összes árnyalata megtalálható benne. Még ilyen méz szőke tincs is van benne. De alapjáraton ha az ember ránéz hamvas gesztenye barna. Na ha ez elkezd nekem mákosan őszülni agyvérzést kapok.

Sokkal jobban örülnék, ha hirtelen az egész kiőszülne a fenébe.


Gondolkodok rajta, hogy hamvasíttatok rajta, hogy már egy ezüstös fénye legyen az egésznek. De nem akarom festeni a hajam. Szóval fogalmam sincs. Havonta 1x leülök sírok fél órát, és folytatom az életem.

2014. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
11 pár évesen találta meg anyum az első őszhajszálaimat most már 15 vok és elég ősz itt oldalt a hajam... De azt mondják a csajok h jól áll...:3 15F
2015. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!