Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért őszülök már ilyen...

Miért őszülök már ilyen fiatalon? 17/F

Figyelt kérdés
Az utóbbi másfél-egy évben észrevettem, hogy néhány őszhajszál jelent meg. Rendes, tiszta fehér. Mostanra már elég feltűnő, lehet úgy kb 50 szál is, ha nem több és egyre több lesz. A tatám mondjuk már 30 évesen teljesen ősz volt, lehet örököltem, de nem tudok belenyugodni. Nagyon égőnek érzem. Csesztetnek is vele rendesen. Mit tehetnék? 17/F
2011. márc. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt örökölted.

Ha nagyon zavar festesd be.

2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A genetika itt is sokat számít.Egyesek szerint lassítható multivitaminok segítségével,szelén cinkkel kiemelten fontos ilyenkor,kérdés,mennyire hatékony.Viktoria Boutenko könyvében(A nyers étel csodája) beszámol arról,hogy a férje a nyers zöldségek turmixban való fogyasztása során tökéletesen visszanyerte az eredeti barna haját és szakállát(fotót láttam)Azt persze nem írták,az ő felmenői milyen gyorsan őszültek...
2011. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az őszülő haj férfin kifejezetten szexi.Főleg ha fiatal arc társul hozzá.
2011. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Egy tisztes őszes halánték

a nő számára ajándék"

Legalábbis a sláger szerint.


Nekem volt egy gimis osztálytársam, akinek már akkor is volt néhány, de csak sármosabb lett tőle. Férfiaknál belefér szerintem.

2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nézd meg a Hajós Andrást, ő is szinte teljesen ősz volt már huszonéves korában :D, szóval nem vagy egyedül. Amúgy meg az ősz haj fasza sztem :)
2011. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök szexi egy őszülő pasi, főleg ha még fiatal is.
2011. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet, hogy rézhiányod van, a megoldás: rézkolloid, vagy réz ékszerek viselése. Itt még találsz néhány hasznos tanácsot: [link]
2011. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben jártam. Talán már 16 éves koromban elkezdődött. Zavart ha valaki mondta, de az még jobban ha csak bámulta. Megoldást akartam találni rá, én is aputól örököltem. Most 20 vagyok, és már egy ideje nem hogy nem zavar, de szeretem is :D Viccelődök vele, királyság az egész, üdv a klubban :) Teljesen felesleges ezen aggódni. Ha magabiztosan reagálsz, meglátod, hogy a csajoknak is bejön ;) Rághatod magad rajta (egyszer én is befestettem), de jobb lesz ha elkezded élvezni :D
2011. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!