Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LanyoK! Ti hogyan szortelenite...

LanyoK! Ti hogyan szortelenitetek ott lent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
*mert nekem kicsit érdekes h ott nyúlkálna nekem ...meg vhogy nem tudom elképzelni magát a helyzetet sem:D
2011. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom elképzelni, hogy lent hogy bírja úgy kifeszíteni a bőrt, hogy lehozza a szőrt és ne pisiljek be a fájdalomtól, tehát szerintem ott nem lehet, de cáfoljatok, mert amúgy fogalmam sincs.:)

A szeméremdombom már gyantáztam, igaz nagyon fájt, úgyhogy visszatértem a borotvához.

2011. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tegnap 15.42 vagyok.

Sok kozmetikus csak bikinivonalat vállal, de az én kozmetikusom az egészet megcsinálja. Azt nem tudom, hogy feszíti ki a bőrt, de eddig mindig nagyon szépen leszedett mindent. Másrészt pedig elég szégyenlős vagyok, de ez a helyzet számomra nem kellemetlen.

20L

2011. febr. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Krémmel nem próbálta senki?

(És miért nem? Ha az nől vissza, az nem olyan szúrós, mint a borotvától!?)

2011. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a krém nekem pl. lábamon se szedi le rendesen+szerintem ott biztos, hogy irritálná a bőrt mert elég érzékeny:/
2011. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!