Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyantát vegyek?

Milyen gyantát vegyek?

Figyelt kérdés

kézre, lábra, hónaljra szeretnék venni. Külön kell venni mindegyikhez vagy nem?

Kb mennyibe kerülnek?


2011. febr. 6. 08:46
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia.


Én meleg gyantát használok a lábamra,(nem tudom miért,nekem ez vált be),de vigyázni kell vele,nehogy megégesd magad.

Fodrász kellékesnél veszel egy gyantapatront(mifelénk 300-500Ft) és hozzá lehúzó csíkot. (van 10Ft-ért 20-ért..darabra adják)

A hideg gyanta is jó,csak nekem az a bajom vele hogy mivel én mindig is a jobb minőségűt vettem belőle,picit drágának tartottam.


[link]


Ilyenből van nekem most rózsaszín és barnás színű.

Azért szeretem,mert olcsón kijövök belőle és én mindenhol tudom használni. :) (láb,hónalj,kéz)


Remélem tudtam segíteni!

2011. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

a színek jelentenek valamit?

2011. febr. 6. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, aromát. a barna pl. csokis, a többit konkrétan nem tudom, a csokisat használom. :)
2011. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én a sötét sárgát használom,az mézes. :)


1. voltam.

2011. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és hogyan kell pontosan használni?

nagyon fáj?

2011. febr. 6. 14:04
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és meddig elég? :)
2011. febr. 6. 14:05
 7/7 anonim válasza:

Otthoni használatra célszerűbb a mikrohullámú sütőben felmelegíthető, görgőfejes, patronos megoldást választani. A gyantát a szőrszálak növésének irányában vidd fel, simítsd rá papír- vagy textílcsíkot, majd ellentétes irányban hirtelen mozdulattal rántsd le. Mindig kis felületre, és csak egy rétegben vidd fel a gyantát. A következő szőrtelenítéssel a gyanta megfelelő tapadása érdekében várd meg, míg a szőrszálak hossza eléri a 4mm-t.

Amúgy nagyon sokáig elég..Nekem legalábbis. :)

Az a lényeg,hogy vigyázz nehogy megégesd a bőröd,miután felmelegítetted a gyantát,kis helyen próbáld ki milyen meleg és hogy bírja-e a bőröd. :)

Amúgy emberfüggő az egész..Nekem magas a fájdalomküszöböm,így nekem nem annyira fáj,valaki pedig majd megőrül míg készen lesz.A szépségért,meg kell szenvedni. :)

2011. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!