Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a bal oldalra fésült...

Ha a bal oldalra fésült hajamal nézek ki jól a tükörben, akkor jobbra kell fésülnöm?

Figyelt kérdés
lehet kicsit furcsa kérdés, de abból indulok ki hogy a tükör fordított képet mutat hm..
2011. febr. 6. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

háát ezen már én is gondolkoztam XD

de egyszerűbb fényképről megnézni magad

2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
És az emberek nem azt látják, amit te a tükörben?
2011. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
logice.. :D
2011. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A tükörben úgy látod magad,ahogy az emberek téged szemből.
2011. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a tükörben fordítva látod magad, mint más szemből. De ez nem befolyásolja, hogy hogy nézel ki jól.
2011. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jójó tudom kösz, elvileg a tükör az a pont fordítottja annak ahogyan látnak minket szemből.. asszem:D de amúgy kösz aki válaszolt:D
2011. febr. 6. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézusoooom ebbe a kérdésbe fogok belebolondulni xd De szerintem a tükör azt mutatja amit más lát. Pl a tükör azt mutatja amit egy fénykép mutat. és ha egy barátod lefényképez téged akkor az lesz a képen amit ő lát. IGEN. szoval ha balra fésülve nézel ki jól a tükörben akkor más is úgy lát.
2011. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hm a tükör tükörképet mutat, de akkor mások is a tükörképünket látják? (kezd paradoxon lenni xD)
2011. febr. 6. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
A válaszolók többségének: a tükör nem azt mutatja, ahogy mások látnak szemből. Ha te balra fésülöd a hajad, a tükörben jobbra fésült leszel szemből nézve, míg a való életben balra fésült szemből nézve. A fénykép mutatja helyesen. Ezért is fura sokszor fényképen látni magunkat, mert mi magunk a tükörképünkhez vagyunk hozzászokva, az arcunk pedig ugye nem szimmetrikus.
2014. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!