Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy oldalról...

Miért van az hogy oldalról nagyon rondának látom magam?

Figyelt kérdés
Elöről még úgy ahogy tűrhető,már kezdem elfogadni magam,de oldalról nagyon rondának látom a fejem.Mások is így látják ezt,vagy ők már úgy megszoktak amblokk?pl.xy-t én nem úgy nézem,hogy elöről a feje,meg oldalról,hanem amblokk.Akkor ez fordítva is igaz?
2011. febr. 7. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva van:S

Előlről nagyon furcsának nézek ki másképp látom magam, oldalról(főleg a jobb oldali profilom) meg sokkal jobb, úgy jobban is érzem magam, ha valaki nem szembe beszél velem.Nem tudom, hogy lehetne ezen segíteni de nekem ez nagyon idegesítő.

18L

2011. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint az első válaszoló, ha belenézek a tükörbe, akkor elfordítom a fejem, mert úgy sokkal jobb az arcformám, hiszen csak a fele látszik :D De tényleg, valahogy... olyan lófejem van, de profilból ez nem látszik, vagy legalábbis kevésbé.
2011. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én is egész tűrhető vagyok,de oldalról gyűlölöm ha néznek mert nagy az állam :ss

amúgy haveromnak is olyan hogy elölről olyan .. érdekes feje van o.O

oldalról viszont aranyos :D

2011. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!