Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz lehet...

Szerintetek nagyon gáz lehet az alakom?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok 63 kg a hasam lapos, a csípőm pedig nagyon széles... és a fenekem is nagy, a mellem is. a vádlim izmosabb de a comjaim vastagabbak.
2011. febr. 10. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én is 165 cm vagyok és pár éve 63 kg voltam, de azóta lefogytam, mert utáltam a testem, most 56 kg vagyok, még most sem tökéletes, de már sokkal jobb. szerintem te is kezdj el mozogni :)
2011. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és hogy sikerült leadnod?
2011. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem arányos vagy, nem lehetsz csúnya/kövér, de ha zavar, akkor sportolj :)
2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem is teljesen arányos, normális testalkatú lehetsz.. mivel azt szokták mondani hogyha valaki 165cm akk 65kg felett mondhatja magáról h kövérkés.. :)

De ha téged nagyon zavar akk mozogj, sportolj és máris jobban fogod magadat érezni!! :D

de a fiúk is azt mondják h azokat a lányokat szeretik akiken van mit "fogni.." :P

2011. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
166 cm vagyok és max. 55 kg lehetek, de így is hájaska vagyok!3 kilót át kellene sportolnom izomra:D
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 164 cm és 47 kg
2011. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát a leírtak alapján gáz lehet jah
2011. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hát úgy sikerült, hogy elkezdtem biciklizni és rendes ételeket enni nem pedig édességet. voltam 53 kg is, de visszahíztam mert gond volt úgy az egészségi állapotommal, most fogyózom majd, de csak 54 kg-ig
2011. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!