Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakom?...

Moniquita-999 kérdése:

Szerintetek milyen az alakom? ( képek kérésre! )

Figyelt kérdés

Igazából azért nem töltök fel képeket, mert az iPhonerol nem engedi és nem igazán szeretni feltölteni a gépről, mert a szüleim megmondják, h ilyen dolgokat csinálok.. Stb, stb...

Szóval tudom, h most sokan leszoltok,h akkor miért kérdem ezt, de ha priviben írtok, szívesen küldök képeket!

Köszi a megértéseteket!:)


2011. okt. 10. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kitakarod a szemedet vagy arcodat attól az alakod ugyan úgy fog látszódni, bátran feltölthetsz képet!

Ráadásul az itteni emberek sem 100%-ban megbízhatók! honnan veszed hogy az nem kerül fel máshova ha mélbe küldesz? sehonnan.

2011. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

küldheted

15l

2011. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen segítek, ha elküldöd a képet! :)

És húha, te ma nagyon korán kelhettél: A kérdés kiírásának időpontja: ma 06:11 :D

2011. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez azért van, mert én Kanadában élek(:
2011. okt. 10. 17:12
 5/6 A kérdező kommentje:
És legyszi ha tudjatok, priviben írjátok meg az msn vagy mail cimeteket:) Köszi!
2011. okt. 10. 17:14
 6/6 A kérdező kommentje:

Inkább hagyjátok, ne törődjetek ezzel a kérdéssel, ugyanis sajnos nem engedi feltölteni őket és nem mérgemben letoroltem őket.

Bocsi és köszi a megértéseteket!

2011. okt. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!