Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkébe milyen színt tegyek?

Szőkébe milyen színt tegyek?

Figyelt kérdés
Beszeretném festetni a hajam szőkére.Gondoltam hogy tetetek bele melírt,de nem tudom eldönteni hogy kéket,zöldet vagy lilát.Vagy esetleg az hogy alulra fekete,úgy mint Avril Lavinge-nek volt?(szemem színe barna,ha segít dönteni)
2011. febr. 10. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

volt nekem is nagyonszőke hajam,benne fekete melirral (mint ahogy a barnába teszik a szőke csikokat)


lilát,zöldet kéket hanyagold szerintem,hacsak nem szenvedsz feltűnési viszketegségben


esetleg sötétlila ha a 3 szin közül muszáj választani

2011. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Személyiségedtől függ..

nézd meg pl. ezt, szerintem szép színű:

[link]

Nagyon nagy kontrasztot az árnyalatok között én nem javaslok, azt túl természetellenes.. bár, ha Avril Lavigne-t említed gondolom 13 körüli emo-feeling lehetsz..

2011. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szőke. Ha nagyon világos, akkor szerintem a világoskék nagyon jól tud kinézni benne.
2011. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok,és egyáltalán nem emo
2011. febr. 10. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
hát egyiket sem ajánlom, szerintem kicsit... vicces, de akkor már tényleg kék.
2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem rossz:

[link]

2011. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!