Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak engem nem érdekel a...

Csak engem nem érdekel a műköröm? 17/L

Figyelt kérdés
Olyan vicces, hogy már 13 éveseknek műkörmük van. Pl. a VV Anikó azzal a több centis műkörmével, hogy tudd meglenni? :D Kíváncsi vagyok, h a seggét h tudja kitörölni. XD
2011. febr. 10. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik..:S Egyszer csináltattam szalagavatóra egy szép, ízlésed francia műkörmöt de teljesen szétment utánna a körmöm. Akkor megfogadtam soha többet!!:) Így is szépek a körmeim.


L/19

2011. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Engem sem érdekel. Szerintem gusztustalan is.
2011. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem is szétzúzta a körmöm, egyszer egy ismerősömnek voltam műköröm modell, vagy nemtudom minek hívják, vizsgázott. na de, vannak lányok akiknek szüksége lehet rá, pl rágja a körmét. egy zselés vagy porcelán műkörmöt elég nehéz elrágni. meg vannak nagyon szép ízléses műkörmök.
2011. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

ugyanúgy lehet vele élni, csak meg kell szokni, ami maximum 1,5 nap.

Nekem is hegyes volt, mostam, főztem, mosogattam, takarítottam vele, semmiben nem gátolt, és a s.ggemet is kitudtam törölni:D Sőt a tampon felhelyezést is csak könnyítette. Viszont már rövidebbre csináltatom, és mandulára, mert keresztfiam született, és nem akarom megkockáztatni, hogy megszúrom, vagy megcsikarom!ű


Azon szoktunk nevetni a fodrászommal, hogy sokan azt mondják a hegyes körömre, hogy igénytelen. :D Igénytelen egy lerágott koszos köröm, de ez mitől az? Attól, hogy 3 hetente ott ülök miatta 1 órát a körmösnél? Vagy, hogy szép színes, és nem fekete a kosztól?:P


22L

2011. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

20.27 vagyok

amúgy nekem mindig letört a körmöm, soha nem tudtam megnöveszteni szépen, ezért lett műkörmöm, én is a kockával kezdtem:P

2011. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

magamon én sem tudom elviselni,de máson egy ízléses, konszolidált, nem olyan hosszú nagyon tud tetszeni.


az "Aniko-féle karom" nekem sem tetszik,sőt kifejezetten undorító, mint valami tű...nem is köröm, nem értem miért szép/divat az a hegyes vég??? :)))

2011. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én eredetileg rágom a körmöm, ezért 1 éve már rendszeresen műkörmöm van. De annyira természetes, hogy mindenki azt kérdezi, hogy hogy tudtam ilyen szépen megnöveszteni, meg milyen szépen befestettem. De kevés az olyan körmös, aki szépen dolgozik. Szerencsém van. :)

De valakit a műköröm nem érdekel, valakit a póthaj, valakit a smink, valakit a divat.

2011. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

ez így igaz, amit 20:29es írt.

Nekem meg a póthaj ami végtelenül gusztustalan. Az, hogy valakinek a halott haja oda van biggyesztve a fejükre. És ráadásul ordít róla, hogy póthaj, főleg, ha fel van fogva. wáá:S:SS:S

2011. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

nekem van, de csak azért, mert az enyém sárgás-szürkés, vékony, nem tud megnőni, mert letörik, beszakad, rétegekre bomlik és tele van fehér pöttyökkel. tudom,tudom, vitaminhiány. de minden nap szedek vitamint, megeszek vagy 8 narancsot, és semmi...szóval a sajátom nagyon csúnya. de nekem is csak a francia tetszik, szerintem az ilyen zöld,kék,sárga ízléstelen, ráadásul semmihez nem passzol, sőt... egyenesen hülyén néz ki. de azon már én is elborzadok, hogy egy 13 évesnek ugyan minek... én akkor még rég mesét néztem, nem piperkéztem.

16L

2011. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

tegnap 20:31 Honnan veszed, hogy halott haja? Ne haragudj, de ez hülyeségO.o


Régen nekem sem tetszettek a műkörmök. Herótom volt tőle, rondának és undorítónak tartottam. Aztán hirtelen felindultságból csináltattam. Kábé fél délután alatt megszoktam, azóta nem mondanék le róla semmi pénzért. Kinek ez tetszik, kinek az.

Engem attól ráz ki a hideg, amikor valaki retikült hord kitaposott tornacipővel.

2011. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!