Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy az ember szem...

Olyan van, hogy az ember szem színe változik?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi koromba barna volt és most zöldes barnás hogyha 10 megapixeles képe csinálok full barna, de ha 3 megapixeles telefonommal naon zöldes főleg ha a fény felé nézek :S
2011. febr. 12. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Létezik!

Barátnőmet ovis korom óta ismerem,akkor majdnem hogy fekete volt a szeme olyan sötétbarna volt,most pedig világos kékeszöld,de inkább a zöld felé hajlik!

Szóval...:)Nincs semmi baj....Ő is él még és lát is....

2011. febr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát tudom énse vettem észre semmi változást a látásomon :D csak haverjaim mondták én meg megnéztem a tükörbe azt meglepett :D..
2011. febr. 12. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen nekem 8éves koromig azúrkék volt a szemem,most meg már ilyen jég kék :)15/L
2011. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szinte minden nap más színű :) Egyszer tengerkék, egyszer szürkéskés, teljesen szürke, zöldes kék .. :)

Úgyhogy van olyan :)

2011. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, az enyém is ilyen:)) Azt hiszem a fényviszonyoktól függ: ha süt a nap vagy világos van akkor kék, ha felhős az idő akkor inkább zöldes szürke, télen pedig bebarnul:) Ja és az egyik szemem kékebb mint a másik..


L/19

2011. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

persze van ilyen.:)

az enyém kicsinek kék volt és folyamatosan változik mint egy ugymond "vámpír"nak. .___.

az évek során kékből zöldlett. : ) volt szürkés kék.. stb..

most kb. 3 színű a szemem kavarva barátom multkor a szememet nézte és mondta hogy zöld de van benne barna és sárga is.:) ezen nem kell parázni:)

2011. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

persze van ilyen.:)

az enyém kicsinek kék volt és folyamatosan változik mint egy ugymond "vámpír"nak. .___.

az évek során kékből sokkal másabblett.. : ) volt zöldes kék, szürkés zöld,sima zöld, aranybarnás stb..

most kb. 3 színű a szemem, barátom multkor a szememet nézte és mondta hogy zöld de van benne barna és sárga is.:) ezen nem kell parázni:)

2011. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nagyon is, bátyámnak kb. 14 éves koráig barna volt, utána 18 éves koráig egyre zöldebb, most meg 25 és teljesen kék a szeme.:D(nem csinált vele semmit)
2011. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
fúúú köszönöm a válaszokat, már kezdtem magam edward cullen-nek érezni :$:D 17/F.
2011. febr. 12. 23:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!