Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy az ember szem...

Olyan van, hogy az ember szem színe változik?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi koromba barna volt és most zöldes barnás hogyha 10 megapixeles képe csinálok full barna, de ha 3 megapixeles telefonommal naon zöldes főleg ha a fény felé nézek :S
2011. febr. 12. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

amúgy ne zavarjon senkit hogy a legtöbb kisbabának kék a szeme!

amúgy igen, anyának ha ideges akkor zöld a szeme, ha boldog akkor kék, ha olyan snassz vagy álmos akkor szürke (:

2011. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is változott.:) Kis koromban tengerkék volt. Most meg olyan szürkés zöld:)
2012. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Nekem három éves koromig kék színű szemem volt, majd bezöldült :DD

Mikor kék pulcsiban vagyok, akkor kékes színű, de egyébként zöldes színű máskor :D

2015. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Jboti válasza:
Szia! Nekem valamikor kékes pár perc múlva inkább türkiz, még később zöld... nem tudom, hogy ez normális-e... 12/F
2016. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Persze, hogy van. Eleve csecsemőknek kék,utána változik.
2018. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Purple Girl válasza:
100%

Létezik!

Ha én békés vagyok és boldog szürke a szemem. Ha mérges, és agresszív zöld a szemem. Ha szomorú vagy csalódott vagyok akkor meg kék. 😂

2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Stefan97 válasza:
Nem tudom száz százalékosan megállapítani,lehet hogy csak én látom így de az én szemem színe általában világos arany barna színű (mint a Cullen vámpíroké), de ha szomorú vagy dühös vagyok akkor inkább tűnik zavaros zöldes barna színűnek
2022. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!