Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik parfüm...

Szerintetek melyik parfüm illik egy fiatal lányhoz? (15)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik parfüm illik egy 15 éves lányhoz, tudom amelyik tetszik, de szeretném kikérni a véleményeteket! Ezek közül :


Mexx fly High

C-thru pearl garden

Adidas- Fruit rhythm. Köszi! Várom a véleményt hogy szerintetek melyik a legjobb :)


2009. szept. 12. 13:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Adidasom volt, én imádtam. C-truhból egy másik illatot használtam, nekem nem maradt meg túl sokáig. Mexxről nem tudok nyilatkozni.
2009. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi várom más válaszát is.
2009. szept. 12. 13:26
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát én ezek közül sajnos egyiket sem használtam még, de tudok pár fiatalos illatot, ami kimondottan a te korosztályodnak való (bár én kicsit idősebb vagyok, és én is imádom őket):

[link] Pink Sugar, ez az, amibe szerelmes vagyok, szerintem isteni jó az illata.

[link] Az Aquolina-tól még ezt ismerem, ez is nagyon jó.

[link] Kylie Minogue parfümök közül nekem a Darling van meg, finom édes illat, és szerintem szintén fiatalos, illetve ismerem még a Showtime-ot is, ami szintén nagyon kellemes illat.

[link] Moschino is szerintem jó választás, a Hippy Fizz pl. nagy kedvenc.

2009. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, volt egy rossz link [link]
2009. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nem vagyok oda a nagyon édes illatoktók mert fáj tőlük a fejem, émelygek, ezért lennék kíváncsi azokra amiket felsoroltam.
2009. szept. 12. 13:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

adidas- fruit rythm sztem

énis olyat használok imádomm:))

15l

2009. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyire tartós az Adidas? :D még a többire is kíváncsi lennék
2009. szept. 12. 13:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, ha nem szereted az édes illatokat, ajánlom ezeket: Gin Tonic, Cindy Crawford: Joyful


"Sokan esküsznek a nyári estéken (is) a gin-tonikra. Most e szuper koktél ihlette vadiúj illatot is kipróbálhatjuk. Ha elég nyitott vagy, boldogan pörögsz és töretlen a jókedved, akkor ezt ne hagyd ki! Az illatkoktél összetevői: egzotikus gyümölcsök, lime, grépfrút, vízililiom, jázmin, frézia, cédrus és borostyán. Jöhet egy spricc? Gin Tonic Women EDT, 30 ml, 3990 Ft." [link]

[link]

2009. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló szintén :D

Nekem egésznap kitartott, de ez függ a bőröd típusától!

2009. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi várok még választ :D
2009. szept. 12. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!