Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép akarok lenni! Hogy...

Szép akarok lenni! Hogy kezdjek hozzá? Pár tanácsot kérnék! Maximum 3 hónapom van rá!

Figyelt kérdés

a baj az, hogy csúnya vagyok, sminkem spirálból áll, néha alapozó is(mert amúgy tiszta a bőröm pár mitesszert leszámítva), középhosszú barna hajam van, ami hullámos, ritkás és nem tudok vele mit kezdeni. A szemeim néha kékek, vagy zöldek, olykor szürkék és nem tudom kifesteni.

nagyon szépen köszönöm !!!!!

18/L


2011. febr. 17. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kezdj el sportolni!Itt a jó idő fuss,sétálj,hasizmozz!Ha van pénzed vegyél pár csinibb ruhát!(Turikban találsz jó darabokat,olcsón)Próbálj ki valami új frizkót!Menj el sminktanácsadóhoz,kozmetikushoz ők majd segítenek!
2011. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézegethetsz youtube-on is sminkvideokat én is onnan szedem az ötleteket.Használj szemceruzát,tust,különböző szinü szemhéjpúdereket.Kezdj el sportolni(na jó ezt pont én mondom,én is elakarok :D).Youtube-on hajötleteket is találsz.Változtass egy kicsit magadon,az rajtam mindig nagyot dob. =)

Öltözködésed általába milyen,hajat vasalni próbáltál már?

20/l.

2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez így látatlanban nehéz lesz.
2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen, linkelj be képet, majd elmondjuk mit kéne tenned
2011. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a hajvasalás biztos nem jó ötlet, mert ha kevés a haja, a legjobb a hullámos, ill göndör. az egyens még kevesebbnek tűnik, pláne ha le is lapul
2011. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Én szívesen segítek neked írj privit és felveszlek msn-re!

18/L:)

2011. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az alakommal semmi gondom, mert sokat sportolok (homokóra alakom van), csak a fejemmel van bajom. képet ide nem rakok fel, mert ahhoz nincs bátorságom.
2011. febr. 17. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, akkor már lehet kapni Bánfi hajszeszt kifejezetten nőknek. Próbáld ki, sokaknak segített, dúsabb lett tőle a hajuk. Esetleg a hajadra még kipróbálhatsz házi praktikákat is (ricinusolaj, tojás)


Az arcodra: a mitesszerekkel szerintem érdemes elmenni egy kozmetikushoz, vagy a drogérikában kapható maszkokat is megpróbálhatod.


Youtube-on nagyon sok sminkvideót találsz, nézegesd őket.

Ajánlom a következő oldalakat:

dorkasminkel.blogspot.com

sminkkel.com

2011. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy egy új frizura (ami dúsabbnak mutatja a hajadat) előnyös lenne, nem? Valami, ami most divatos, és tetszik is ;]
2011. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,ha gondolod írj privit, és segítek garantáltan! :)


láthatatlanba tényleg nehéz, szerintem az alapozó is már önmagában elég sokat segít,lehet rossz alapozót használsz.Próbáld minél jobban kihúzni a szempillád,de ha gondolod elmehetnél kozmetikushoz és befesti a szempillád feketékre,és az is nagyon sokat dob az összhatáson!:) Tust szerintem mindenféleképpen használnod kellene youtube-n ha beírod hogy how to make eyeliner, how to make cat eye akkor kiad nagyon sok féle jót! Az mindenkinek jól áll aki fiatal. Szemöldököd milyen? mert hidd el az is elég sokat számít. Pl itt egy kép:

[link]

egy ilyen tök jó pl.


Esetleg a hajaddal csinálhatnál valamit! ha ritkás a hajad akkor leginkább a szép loknis hajak lennének neked jók! Biztos van neked is hajvasalód:) Lehet velük szép hullámos hajat csinálni. Youtube-n nagyon sok segítség van.. ha beirod hogy how to curl hair with straightener akkor is sokat kidob, pl itt van egy link,ez nagyon jó!

http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4

aztán már csak kikell bontanod a szálakat ha nem akarod h nagyon nagy loknik legyenek.. aztán rá kell fujnod a hajadra hajlakkot pl h tartós legyen.

2011. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!