Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak. Göndör haj,...

Mit csináljak. Göndör haj, rózsaszín tincs?

Figyelt kérdés

1.probléma:

Van elektromos hajgöndörítőm. Nagyon egyenes a hajam. Reggel majdnem egy órát készítem a frizum befújom tafttal és mire elérek a suliba egyenes. Hogyan lehetne ezt elérni, hogy ne egyenesedjen ki. Anya azt mondta mielött rátekerném a hajam a vasra kenjek rá hajhabot. De nem ég az rá?


2.probléma:

Szeretnék egy rózsaszín tincset a hajamba. Hogyan tudnám megcsinálni. Hol lehet venni ilyen színű hajfestéket mennyibe kerül. Te megengednéd mert anya nagyon mérges érte: :(

13/L


2011. jan. 22. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

13 évesen még ne fess hajat!

inkább a tanulással foglalkozz mint a külsőddel.

2011. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem lenne egyenes hajam! (Mindenkinek az kell, ami nincs..)

Szerintem ne fújj rá habot meg ilyesmit. Én is régebben habbal bekentem és utána vasaltam a hajam, és nagyon tönkre tette. Akkor már inkább egy egészséges egyenes haj, mint egy szétégetett göndör.. Szerintem kérdezd meg egy fodrászkellékesben, vagy egy fodrásztól, hogy mi nem károsítja a hajad hosszútávon. De szerintem készülj fel, hogyha olyan szert szeretnél, ami tényleg használ és nem károsít, az elég drága.

2011. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.hajmosás után, szárítás előtt kend be hajhabbal.

2.színezővel könnyen megoldható, 6-12 hét alatt ált. lejön, nem teszi tönkre a hajat. ha nem a frufrud környékén van, akkor nem is olyan feltűnő. próbáld meg meggyőzni anyud, vagy legalább nyárra engedje. vagy csattos póthaj hm?:)

2011. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A rózsaszín tincs jó. De ha megmosom a hajam és bekenem hajhabbal akkor nem lessz még hullámos se. Csak egyszer-kétszer szeretném begöndöríteni de akkor most kenhetek rá hajhabot? Nem ég rá a vasra, nem gyullad ki?
2011. jan. 23. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Tarka tincs egy kisgyerek fején... idiótán néz ki. Göndör hajon pláne. Hacsak nem vagy nagyon szőke, akkor előbb le kell szívatni, utána színezni, néhány mosásonként csinálhattod újra, mert kopik és nem olyan szép már a színe.

Beleég a hajba a hab, és ha természetesen szögegyenes a hajad, sütheted akárhogy és akármeddig, kirúgja. Ismerek olyat, aki hiába ült 3órát a fodrásznál búra alatt, fél óra után nem látszott. Akkor egy fodrász anyuka, aki kéznél volt, besütötte neki... hát 5perccell később, mikor átvette a szalagot, semmi nem látszott abból se.

Ha az anyád lennék, én se engedném. Iskolába jársz, nem majomparádéra, nem kell minden hülyeséget követni, amit sztárokon látsz. Ha nem engedi, nem engedi, vagy szót fogadsz, vagy megcsinálod az engedélye nélkül. Amúgy egy jobbféle színező nem kapható akármelyik sarkon és több ezer forintba kerül, ami nem kis kiadás egyszerre, bár legalább sokáig elég.

2011. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet kapni becsatolható póhajból is pinket, göndöret vagy egyeneset... kiveszed vagy berakod...

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom már én is láttam ilyen tincseket csak a suliban is volt már egy lánynak és hát nagyon hülyén állt neki:)
2011. jan. 24. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen színű a hajad és milyen színű a tincs. igazán jól csak fejketében és platinaszőkében áll... Meg ha rossz minőség, akkor nem néz ki jól.
2011. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!