Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor lenne esélyem?

Akkor lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Kb egy éve voltam egy modell castingon.Ott tovább jutottam a 2.fordulóba,ami egy fotózás lett volna,sminkkel,hajjal stb(nem kellett volna fizetni,mielőtt valaki elkezd piszkálgatni,hogy jaj átverés meg ehhez hasonlók,ez egy tisztességes,nem kamu ügynökség volt),de nem tudtam elmenni rá,mert a rohadt osztálykirándulás pont azon a napon volt.Kértem anyámat,hogy had menjek inkább a fotózásra,de mivel nem profi szintem csinálom a modellkedést,szerintem nem tartotta ezt annyira fontosnak,ezért a kirándulásra kellett mennem.


Nem nyugszom azóta sem és nagyon csábít ez a világ.Neten keresztül keresett már meg fotós,hogy vár fotózásra,küldtek leveleket castingokról a képeim alapján,de az mind Budapesten,vagy messzebb volt,én pedig Szegedi vagyok.Ismerőseim ajánlják,hogy menjek el itthon ügynökséghez,de nem is tudom,hogy egyáltalán lenne-e esélyem,de többek azt mondják,hogy ma már múltkor tovább jutottam,akkor nem reménytelen.

Paramétereim amúgy: 16 év,170 cm,46 kg,barna hosszú haj,szem


2011. febr. 18. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elegem van a modellkedésből! -.-
2011. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elírtam,bocsánat..ma helyett azt akartam írni,hogy: van
2011. febr. 18. 12:19
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm értelmes és segítőkész válaszodat!
2011. febr. 18. 12:19
 4/14 •ß• ***** válasza:
100%

Nekem is már lassan...

1-2 éve mikor én is mindenhova 6millió képet pakoltam ki magamról,én is tucatjával kaptam az ilyen leveleket,aztán elegem lett és nem csak a képeim hanem az egész adatlapom töröltem mindenhonnan...

Az ilyenek mindenkinek küldik a csábítgatást,aki fiatal,és nem kövér...én még arra a castingra se adnék sokat,ha annyira komolyan profi szinten érdekel a dolog,akkor külföldön kéne próbálkozni.

2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Téged is Nánási Pál fotózott volna?Értem.
2011. febr. 18. 12:23
 6/14 •ß• ***** válasza:
100%

Nem tudom ki fotózott volna,nem is érdekel,ha érdekelne akkor elmentem voltam :))

Egyébként meg ez az életcélod?Hogy húúú Nánási Pál fotózzon le? (Egyébként egy elismert modell ezen csak röhögne) Mert ha igen akkor sajnállak,gondolom eszed nem sok van,ezért akarsz kétségbe esetten a testedből élni.

Másrészt meg ha ennyire el vagy szállva magadtól,akkor minek teszel fel ide kérdést?Ha nem bírod a kritikát,a negatív véleményt mégis hogy akarsz modellkedni?Majd megkapod hogy széles a csípőd,vagy vastag a combod akármi,akkor mit csinálsz majd?Duzzogva a pofájukba vágod hogy irigyek?Netán sírva elrohansz?Eddig semmi negatív véleményem nem volt rólad,de ezek után én azt mondom kevés vagy te oda... :)

2011. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már bocsánat,de ki mondta,hogy nem bírom a negatív kritikát?Hol írtam itt olyat,amiből ez szűrhető le?Miért kezdtél egyből ilyen hangvételben írni?És hol sértődtem meg?Szánalmas a gondolkodásod és,hogy ilyenekkel jössz,mikor szó sem volt ilyesféle dologról!És az is biztos,hogy többet fogok elérni az életben,mint te.Na csók,drága! :D
2011. febr. 18. 12:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Abból látszik drága kérdező,hogy: Téged is Nánási Pál fotózott volna?Értem. !Beképzelt majomnak látszottál ebből...
2011. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Menj el egy másikra.Tesóm ismerősét is ilyen vidéken megrendezett castingon fedezték fel,ő is visszahivták különböző fordulókra,meg kiválasztották.Aztán egy év alatt már egy csomó helyre eljutott több hónapos munkákra Párizs ,Róma stb. agyonkereste magát,fényüzésbe élt.Szóval egyáltalán nem biztos,hogy hülyeség.

Csak tényleg az ilyen fizetős hüly.égeknek ne dőlj be.

Sok szerencsét!=)

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem,mikor azt írtad,hogy téged is hívtak,hogy ugyan oda,ahova engem.Ennyi az egész.


Utolsó,köszönöm! :)

2011. febr. 18. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!