Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csak a vékony...

Szerintetek csak a vékony lányok lehetnek szépek? Vagyis a husisabb csajok nem is lehetnek szépek, mondjuk ha formás és jó kisugárzása?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy normális :D 10ből szerintem 9 pasi inkább döngetné Christina Hendrickset mint Keira Knightleyt...
2011. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

a husisabbak szebbek.

sokkal jobban szeretem őket mint az anorex gebéket, undorodom azoktól a csontiktól..

:D

2011. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, a vékony nem egyelő az anorexiással, illő lenne észrevenni végre.


Amúgy kérdező, természetesen lehet szép egy husis csaj is, feltéve, hogy nem olyan idegesítő, mint a többi 83658, akik naponta kiírják ezt a kérdést.

2011. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21:20 nyugi először és utoljára írtam ki ezt :) nem vok olyan hülye h naponta írjam ha egyszer úgy is ugynazt írod akkor is ha 21000x írom ki
2011. febr. 18. 21:33
 5/10 A kérdező kommentje:
de azt nem értem ha husisabb csajok is szépek akkor miért nem vesz észre egy fiú sem sehol?
2011. febr. 18. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Emberek! Vékony nem egyenlő csontváz!!!!

Segítségképp:

csonti: [link]

vékony: [link]

normál: [link] (bár ennél még kicsit több is lehet a normálon, de nem nagyon találok megfelelő képet).

duci: [link]

de talán ez a kép is jól illusztrálja a dolgot: [link]

Ne haragudjatok, de nagyon sértő, hogy egyesek hajlamosak a hájpacni és a csontváz kategóriákra szorítkozni, ha testalkatokról van szó - és ilyenkor általában a normál és a vékony típust is lecsontizzák, holott egészségügyileg SEM a duciság a jövedelmező. Nem mondom, az anorexia sem, gusztustalan az is, de basszus, azért ne keverjük már a dolgokat ennyire.

Másrészt: a szépség szubjektív. És általában a testre a jó jelzőt alkalmazzuk, arcra pedig a szépet. Ilyen kontextusban lényegtelen, hogy az adott lány duci-e vagy sem.

Szerintem speciel nem ízléses sem a kilógó csont, sem a háj, de ez van.

2011. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 •ß• ***** válasza:
93%
Utolsó ment a zöld kéz.
2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a vékony lányok ha nem is szebbek, de csinosabbak, mint a husisabbak.Nekik jobban áll minden ruha, csinosabbak, szebb látványuk van stb.Nyugodtan le lehet szavazni,attol még igy van(és ezt ti is tudjátok).Az arc , az meg más kérdés . Egy 200 kilos lánynak is lehet gyönyörű arca, de egy 40 kilosnak is.
2011. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
09:44! Abban van igazad, hogy a vékony lányokon több ruha áll jól, mint a ducibbakon. De! Ha egy duci lány az adottságainak megfelelően tud öltözködni, sokszor jobban néz ki, mint egy sovány, aki csak azért, mert sovány felvesz minden divatcuccot, nem nézve azt, hogy illik-e egyáltalán az alakjához.
2011. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Nana! A divatcuccozás nem sovány vagy dagi jellemző. Divatozni a birka emberek szoktak, testalkattól függetlenül. Én pl. hányok a divattól, holott normál alkatom van. Szóval ne sértegess, kérlek :)

Plusz azt is hozzátenném, hogy elég kevés a duci lány sajnos, aki megtalálja a hozzá illő stílust, ruhákat. Túl sokat látok csőnacikba préselve, kilógó hurkákkal...pedig tényleg lehetne nagyon ízlésesen, csinosan öltözni ducin is.

2011. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!