Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmöt mennyi ideig...

A műkörmöt mennyi ideig (hétig, hónapig. ) ajánlatos folyamatosan viselni mindenféle következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lehet-e valamilyen kellemetlen következménye, ha folyamatosan töltetem és nincs szünet közben? Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 19. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
max. fél év szerintem. nekem iszonyatosan elvékonyodott, a vége csúnya piros volt és fájt. de egyéne válogatja.
2011. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
barátnőmnek már 2 éve van, és kb semmit sem romlott a körme ezalatt az idő alatt. vagyis amit igen, az nagyon minimális. úgy 10%nak ha mondanám :)
2011. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igényesen van megcsinálva, semmi baja nem lesz a körmödnek!
2011. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A műköröm nem roncsolja a körmöt, csak a műkörmös tudja, mert nem figyelt oda rendesen a suliban, és bolyhozás helyett reszeli. nagyon nem mindegy. keresgélj, kérj ismerősöktől véleményt, és olyanhoz menj, aki tényleg ért a dologhoz. Nekem 4 év alatt kétszer kellett leszednem a körmeimet, mert építkeztünk, és oda nem jó a hosszú köröm, de SEMMI baja nem volt. Meg tudtam növeszteni, nem szakadt be, nem fájt, semmi kellemetlen dolog nem történt. Itt most fel fog merülni a kérdés, hogy akkor minek a műköröm? Mert tetszik.
2011. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!