Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes (sajnos...

Miért gondolják egyes (sajnos elég sokan) lányok, hogy ha min.2 számmal kisebb ruhába préselik magukat attól jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Főleg nyáron látni, hogy baromi szűk nadrág, top és a kettő között meg kilóg a hája. Traktorgumi méretű úszógumi és a többi. Borzasztóan néznek ki, röhejesek, nem hiszem el, hogy ez valakinek tetszik. Nincs otthon tükör, vagy valaki, aki elmondaná nekik, hogy nem néznek ki jól?
2009. febr. 13. 20:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Az ilyen lányoknak nincs önkritikájuk! Tényleg nagyon sokat látni ilyeneket. Én sem vagyok sovány, sőt... De!! Mégis fel tudok igényesen és divatosan öltözni. Nem szorít úgy a nadrágom a derekamnál, hogy két oldalt ráfér a kilógó hájamra 1-1 pohár, nem szakad szét a hasamon a felső... Szóval ezek tényleg elég gusztustalan dolgok! És hidd el, hiába mondják is nekik, akkor is így öltözködnek mert nekik tetszik!
2009. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is egészségükre. :) Mindenesetre én még nem találkoztam olyan pasival, akinek ez bejött volna, sőt...
2009. febr. 13. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha elhiszik magukról, h szépek akkor senki sem tudja észhez téríteni őket... de igazából csinálják nyugodtan, legalább van min nevetni és a te egód is nő:D höhö, ha ezt tudnák..
2009. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hihetetlen. Én kifejezetten vékony vagyok, de ha hetekig lustulok és gyorskaján élek én is felszedek hasra kicsit. Tényleg kicsit, de ha úgy látom, hogy nem arányos a testem többi részéhez képest, akkor nem járkálok púpvillogtatós toppban. És én 50kg vagyok, nem 80. Van akinek van önkririkája, van akinek nincs...

Mellesleg megjegyzem a kövérebb lányok nagyon ritkán találják meg az arany középutat. A túl bő ruha is ugyan oylan előnytelen.

2009. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!