Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyenkor hazudnak az adott...

Ilyenkor hazudnak az adott ember barátai, vagy tényleg úgy gondolják?

Figyelt kérdés
Szval adott egy nagyon csúnya lány aki feltesz magáról egy képet mondjuk fészre, és a barátai alá írják h jajj de szép vaaagy stb... akk azt miért csinálják? miért hazudnak neki??
2011. aug. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják hogy önbizalmat adjanak a személynek... ettől ő még jobban sajnáltatja magát, hogy milyen csúnya erre még többen írják hogy "dehogy is" és ezt élvezi mert rá kerül a figyelem, de attól még ronda. Szóval inkább nem kéne képeket feltennie magáról max egy normálisat.
2011. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
de az is lehet h elfogultak és őszinték
2011. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ezt én sem értem.

Az a kedvencem, mikor egy csaj feltesz egy redvás tükörben pózolós, segg oldalra billentős, csücsörítős, hajcsavargatós képet, erre egy másik p*csa elkezdi dicsérni a küllemét, mire az először említett leányzó: 'jaaj. dehogyiis. tök fuuj ezah pikcsőőr. !! deteszéép waagy sokkalsebb nálam ..! pusziih szeretlek.!!!'

Na, az ilyenektől tud rámjönni a letargia.

Meg is kérdeztem egyszer egy ilyen kaliberű o.társamtól, hogy mi értelme van ennek. Mi volt a reakció? 'jaaj tesose fogod ezt megértenííh.!!'

Szánalom.

2011. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: jajj te sose fogod ezt megérteníííh xDDD ezen most jót röhögtem :'D mondd meg neki hogy egy hülye p.csa xd


de amúgy jah,én se bírom,mikor ilyeneket mondanak.bár igaza van,tényleg rohadt undorítóan néznek ki azzal a k.rvás beállással és a kis rucikákban,amiből kint az egész csöcsük...fúj


14l

2012. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!