Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan megy le a zsír?

Hogyan megy le a zsír?

Figyelt kérdés

Csodálatos testem van, formás fenék, kerek mellek, stb..

de van egy kis zsír a hasamon.. (nagyon kicsi)

hogy lehet ezt eltávolítani? előre is köszönöm a válaszokat! :-) 14L


2011. febr. 21. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hasprés, felülés..
2011. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bővebben?
2011. febr. 21. 14:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a hasprés, felülés önmagában NEM fogyaszt. Ehhez zsírégető kardió gyakorlatokat kell végezned (például futás). Mellesleg sajnos olyan nincs, hogy csak hasról fogysz. Ez hatalmas tévhit, és ha lemész egy konditerembe, megkérdezel egy edzőt, ő is azt fogja mondani. Ez alkati kérdés, ki honnan kezd el fogyni. Hozzáteszem, hogy diéta is szükséges, erről is tudsz bővebben olvasni. Szóval szerintem inkább keress utána a google-ben (de ami azt javasolja, hogy csak hasazz, azt ne is olvasd tovább) vagy kérdezd meg a testnevelés tanárod. A hasazós gyakorlatok persze jók, mert szép lesz tőled a hasfalad, hasizmod, de NEM fogyasztja le a zsírt róla.
2011. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

amúgy, meg itt a képem, [link]

2011. febr. 21. 15:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. :) Én is jó darabig abban a tévhitben voltam, hogy a felüléstől majd lefogyok. Nem tudom miért mondják sokan ezt a marhaságot, de tapasztalatból IS mondtam, amit tudok. A képet nem nyitja meg, töltsd fel inkább egy képmegosztóra. :)
2011. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

HA csak egy pici van rajta, az szexi, azt mondják a fiúk:)

Egyébként nekem az edzőm mondta, hogy akinek alkatilan van egy kis pocija (ún. babaháj), az nem fog soha lemenni, picit esetleg lehet rajta formálni, de eltűnni soha nem fog...

2011. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Így nem lehet a facebookról képet linkelni :D

Mentsd el, majd töltsd fel a képfeltöltések-re, és úgy majd megnézhetjük... :)

2011. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat :)

de hogy kell oda feltölteni? :DD

2011. febr. 21. 15:18
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ott van, hogy "tallózás". Arra rákattintasz, kiválasztod a képet. Majd lejjebb ott van, hogy "feltölt". Arra katt. Most megnyitotta kicsibe. Ha a kicsi képre kattintasz, akkor megjelenik nagyban. És kimásolod az oldal címét, majd belinkeled ide :D


Így :


[link] view/100426/large_batman-the-joker-d3xjfbwm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2011. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi! [link] :D
2011. febr. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!