Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járok 5 hónaja,...

Konditerembe járok 5 hónaja, felső test alakul, ha fogyóm akkor a hát váll és a karokból is lemegy most meg vagyok elégedve mindenemmel csak a hasam a gond hogy lehet leszedni eltüntetni a zsír felesleget a has aló részéről? A diéta megy 5 hónapja.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Nem akarok reklámozni, nem vagyok ügynök vagy ilyesmi, de nekem egy ismerősöm ajánlotta ezt és nagyon bevált!

[link]

Megéri az árát!!! :)

2010. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NEHOGY HASZNÁLJ ILYEN SZART!!!


Az elektromos izom stimulációt azért találták ki, hogy az olyan embereknek is megmozgassák az izmait, akik maguktól nem tudják. Aki egészséges annak az agya szépen küldi az elektomos impulzusokat az izmainak, hogy dolgozzanak. Ha te ilyen okos kis övet használsz, akkor az agyad által küldött elektromosság fölöslegessé válik, romlik az izom-ideg kapcsolat!

Tehát szépen csinálj felüléseket, haspréseket, döntöttpadon is, csípőhajlító izmokat lábemeléssel eddzed, és diétával meglesz a hatása.

2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!