Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30kg plusz van rajtam, elkezdt...

30kg plusz van rajtam, elkezdtem diétázni, szeretnék tornázni is (a futás nem megy 104kg) valami nagyon jó zsírégető tornát ajánlanátok? Nem izmosodni akarok egyenlőre, hanem h olvadjon rólam a ZSÍR.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
kérd dietetikus segítségét ill. személyi edzőét, ez már nagyon nagy +tömeg ahhoz, hogy csak úgy belevágj....+ nem ártana egy háziorvosi kivizsgálás se ...sok sikert :)
2010. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál, minden rendben van.

Igazából már elkezdtem, semmi drasztikus dolog, pl. reggeli joghurt korpvit keksszel vagy 2 tojás paradicsommal.ebéd amit főzök csak kistányérban, vacsi saláta, retek, joghurt, paradicsom, tojás ilyesmi.

Szülés után folyamatosan felszaladtak a kg-ok és nem akarnak lemenni.

Segítsetek, vmi jó kardiot úgy hallottam az a legjobb zsírégető torna, de ha tévednék írjatok légyszi, hogy mire tornázzam.

köszi

2010. ápr. 19. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Aerob a zsírégető nem a kardió. Elsősorban nem a kaják mennyiségén kellene szerintem változtatni, hanem a minőségén, aztán játszani a mennyiséggel. De ehhez tényleg keress fel inkább egy személyi edzőt konzultálásra, kb. 3000 pénz, sok okosságot tudna mondani.
2010. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először Norbi duci tréning. Ha már fogytál és jól megy, akkor jöhet az ugribugri. Egyelőre ne csinálj mást, mert tönkremennek az izületeid.

Ami jó még, az úszás.

2010. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!