Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Mennyit...

Milyen az alakom? Mennyit kellene fogynom (ha kellene)? 10-ből hány pontot adnál az öltözködésre? Szerinted közönséges?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 21. 15:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon közönséges. Az alakodat nem tudom megítélni, mivel nem látszik, az meg nem jelent semmit, hogy közszemlére teszed a melleidet...Fogyást ebből szintén nem lehet megállapítani...

30/Ffi

2011. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

A közönségest nagyon jól eltaláltad, gondolom már mondták. Be kellene gombolni azt az inget, és az sem lenne baj, ha kicsit lentebb érne.

De amúgy nincs rossz alakod.

2011. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell fogynod.

17/f

2011. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csini az alakod.:-)

Az előttem szólóknak igazuk van.Tudod a kevesebb néha több...

29/N

2011. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
rendesen kicsi rád az ing.. annyira feszes ing léttére, hogy a rajta lévő minta el van torzulva. ez nem egy rugalmas testhezálló felső.. keress rá google-ben arra, h női ing. emellett lehet kivágottabb felsőt hordani, de legalább olyan mértékkel, h a melltartód ne ficcenjen ki. a hasmutogatás meg minden szempontból ciki. egyszerre csak egy dolgot szabad megmutatni, ha pl kivágottabb felsőt veszel fel, akkor ahhoz nem szabad minit viselni, mert uganúgy közönséges hatást érsz el mint itt. az alakoddal különösebb baj szerintem nincs, mármint amennyi látszik belőle
2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszi.Amúgy bulis kép,gondolta öltözhetek merészebben.
2011. febr. 21. 15:56
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is járok a bulizni, a melltartóm mégsem lóg ki soha a felsőmből. Attól pedig nem lesz nagyobb melled, hogy push up-al felpolcolod, maximum a férfiaknak okozol vele csalódást, miután lekerül rólad.
2011. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem okozott még csalódást.
2011. febr. 21. 16:04
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A buli az egy dolog, de az az ing nem a te méreted, majdnem lepattannak róla a gombok...
2011. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%

Az ingről most nem beszélek, már elmondták előttem a lényeget.


De szerintem igenis kéne fogynod. Igénytelen, ahogy kibuggyan a nadrágból a hasad, és a karod is elég vastag. De végül is ezeket normál öltözködéssel el lehet rejteni, viszont én a helyedbe egy 10-est minimum ledobnék, már csak azért is, mert ennél már csak rosszabb lesz.

2011. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!