Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van mindenki oda ezekért...

Miért van mindenki oda ezekért a szemekért? Nem értem, szerintem közönséges. (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami féltékenységi roham, vagy mi? Hogy lehetne valakinek a szeme közönséges? Viselkedés lehet, öltözködés lehet, de a szeme?!
2011. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
b+ nekem barna, enyhe zöldes beütéssel... így születtem, a barátomnak hasonlóan világos kék. ő is így született. kit érdekel?
2011. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mi ezen a közönséges? sztem minden, csak nem közönséges. bár nekem nem tetszik, tul világos. ki az a mindenki? mert akiket én ismerek senkinek nem tetszik a tul világos szem föleg ha a haj is világos mellé :S
2011. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem mi a közönséges bennük? légy szives magyaráz el
2011. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hm. Vagy féltékeny vagy, vagy így akarsz dicséreteket kicsikarni a népből.

Elnézve a kép címét, utóbbira tippelek.

2011. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem jóféle
2011. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy szemben -úgy önmagában- semmi közönséges nincs, egyszerűen nem lehet közönséges.

Amúgy nekem sem tetszik különösebben, túl világos kék, már-már hideg a tekintet emiatt, de ha tetszik neked, ha nem, a kék szemeket nagyon sokan szeretik.

2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szép..

de minden kék szemről lehet ilyen képet csinálni, csak eg yjó fényképezőgép kell hozzá. ennek a szemnek a vágása is nagyon szép, a színe is. nem tudom meg lehet-e csinálni képszerkesztővel, lehet h kicsit meg van csinálva, de nem biztos, sok ilyen szép szem van amúgy.. ha nincs megcsinálva csak grat, nagyon szép szem, ha meg meg van csinálva, akkor meg azért ilyen szép..:)

2011. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem kicsit szerkesztett. És ki az a mindenki? Wazze, én nem vagyok oda ezért, na? Megdőlt az elmélet. :O
2011. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyét. Láttál már két különböző emberen egyforma szemet? Nem. Mert mindenkinke más a szeme. Ez olyan mint az ujjlenyomat. Ezért is használják a retinált azonosításra. És ez kizárja a közönségességet.
2011. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!