Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez ku**ás? Közönsé...

Szerintetek ez ku**ás? Közönséges? Mit gondoltok a babydollról?

Figyelt kérdés

nem vásároltam még ilyen típusú fehérneműt soha, de ez egyszerűen annyira megtetszett, hogy nem tudtam neki ellenállni! Mondjuk, igazából jelenleg nem tudom sehova felvenni, mert nincs barátom. Szerintetek ez nagyon közönséges, ku*vás darab? Szégyellnem kellene pl. a szüleim előtt, hogy ilyet vettem? Kép:

[link]


[link]


17/L


2011. okt. 26. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nyilván otthon fogod felvenni a hálószobában, ahhoz pedig senkinek semmi köze, hogy ott mit csinálsz, így semmi probléma nincs vele. A jövőbeni pasidnak biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog.
2011. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt veszel fel, ami jólesik.
2011. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha utcára akarod hordani közönséges, de otthonra meg a barátodnak veszed fel, azzal szerintem a világon semmi baj.

Csak aztán szüleid lehet arra gyanakodnak, hogy van valakid, azért vetted, de hát már 17 éves vagy végül is.

2011. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Otthonra nincs semmi baj vele.

Szerintem nagyon aranyos darab :)

2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszik, de nem ez a lényeg. Nekem van vagy 25 fehérneműmű szettem. Ha ettől érzi jól magát az ember hogy szexi fehérneműt/ hálóinget/ babydollt vesz magának nincs azzal semmi baj. :)) 16/L
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
barátodnak mutogasd, másnak ne. ha alapból szexis darabot akarsz, akkor vegyél fűzőt. de ez is csini.
2011. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsés lesz a barátod!:)
2011. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos! (Nem a ruha teszi azt a bizonyos jelzőt, hanem az, hogy ki hogyan viselkedik benne)A fiúknak nagyon bejönnek az ilyen darabok. Szabadjon egy megjegyzést fűznöm a kérdésedhez: valami nem teljesen kerek a szüleiddel való kapcsolatban, ha másoktól kérded ezt. Nem lehetséges?
2011. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!