Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hátrányos tetoválá...

Szerintetek hátrányos tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
16éves vagyok(lassan 17),és szeretnék az alkaromra egy arab írást.Szerintetek miféle hátrányom származna ebből?A munkáltató elítélne ez miatt?Elég sok embernek van már 15 évesen is és én nem ma döntöttem el,hogy mit akarok magamra varratni,úgyhogy meggondoltam.:) Leírnátok tapasztalataitokat?:) Ti megcsináltatnátok?
2011. febr. 22. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,a munkáltatók nem ítélnek el miatta!

Mit jelent a szó,mert nem mindegy!

2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 habibi ***** válasza:
100%
nem ítélne el érte senki, de tudsz is arabul, hogy ezen a nyelven akarsz magadra valamit íratni? és mi lenne a szöveg?
2011. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én HR-es vagyok, nekem is van kettő tetoválásom, de nem látható helyen....és ez igenis fontos és számít egy állásinterjún , hidd el....nem elítélnek miatta, csak nem kapod meg az állást! Keress olyan helyet ahol el tudod takarni...
2011. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Istenem, marhák.

Nem kell magadra varratni és kész.

2011. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azt kérdeztem hogy magamra varrassam-e,csak hogy ez a felület nem mindig eltakarható így befolyásolhatná is az életem akár:) Haverom tud arabul,szóval ő megbízhatóan lefordította,a szöveg az lenne hogy csak isten ítélkezhet felettem.:)
2011. febr. 22. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fosol h később keményen megmondják a szemedben h nem alkalmaznak X helyen akk ne varrass.

Ha olyan melót szeretnél mint pl a Gipszkarton szerelő simán belemehetsz ugyanis van munkatársam akinek az arcán van minta nekem piercingjeim vannak meg fültágító, a cég vezető mikor meglátott nem különösebben érdekelte h mien a külsőm mert jó önéletrajzot adtam be és ez volt a döntő.

21/F

2011. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fosok meg is fogom csináltatni csak fel akarok készülni mindenre. ;)
2011. febr. 22. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne alkarra rakasd, mert állásinterjún igenis lehet hátrányos.

egyébként miért arabul akarod, és miért ezt a szöveget? vallásos vagy? mit jelent számodra az arab nyelv?

2011. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen vallásos vagyok és a rokonaim arabok meg a nyelvet is tanulom:)
2011. febr. 28. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor jó :) csak nagyon elterjedt mostanában ez a tetoválás és szerintem nevetséges ha valaki nem gondolja komolyan.
2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!