Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tetoválás hátrányos állásint...

A tetoválás hátrányos állásinterjún?

Figyelt kérdés
Láthatóra gondoltam, pl. alkar! Mik a tapasztalatok?
2011. jún. 10. 17:09
1 2
 1/19 eNerdzsy ***** válasza:

Munkahelytől függ.


Általában hátrány.

2011. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Komoly helyen biztosan hátrányos.
2011. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tartom hátrányosnak. Eleinte lehet az emberekben egy fajta előítélet, ha meglátnak egy tetovált embert, de az az előítélet a beszélgetés első 5 percében elillanhat. Fontos a jó megjelenés, de ez nem azt jelenti, hogy életstílust kéne váltanod. A legfontosabb a kisugárzás, a jófejség, a szimpátia.
2011. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen hátrány, hacsak nem tetováló szalonba jelentkezel. :D
2011. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, hátrány. Komoly helyen biztos. Pl. Ahol én dolgozom, ott nem vesznek fel embereket látható helyen lévő tetoválással. Persze mikor visszautasítjuk a jelentkezőt, akkor nem erre hivatkozunk.
2011. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az, vegyél hosszú ujjú felsőt, nyilván úgyis egy légkondis helységen lesz az interjú ...persze vannak munkakörök, ahol tök mindegy, és vannak, ahol kifejezetten előnyös is lehet...milyen munkára jelentkezel?
2011. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem számítottam ennyi negatív tapasztalatra.

Ezt a kérdést általánosan kérdeztem. Még nem tudom, hogy merre-hova, viszont tattoo-t szeretnék, csak van bennem félsz, hogy nehogy ez "megpecsételjen". :(

2011. jún. 11. 03:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Előre kell gondolkodni, nem értem mia francért akar mindenki tetoválást, komoly helyre tuti nem vesznek fel. Inkább az agyaddal, a tudásoddal akarj kitűnni.
2011. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem érted, nem érted és sose fogod megérteni, akkor minek írjam le?!

Én nem reklámnak, menőzésre használnám, hanem mert nagyon tetszik!

Én a munkámmal és a tudásommal akarok kitűnni! Csak utálom, ha így megbélyegeznek, hogy én ezzel akarok egyéniség lenni, blablabla...!

2011. jún. 11. 14:44
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor ha ennyire tetszik, csináltass, de utána vállald is a következményeket.

Leírtuk, hogy mire számíthatsz, ezek után pattoghatsz nekünk is, az interjúztatónak is, de senkit nem fogsz meghatni.

2011. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!