Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valahogy enyhíteni az...

Lehet valahogy enyhíteni az epillátor okozta fájdalmakon?

Figyelt kérdés

Versenyszerűen úszok, és eddig borotválnom kellett a hasamat és a lábamat, de már nem akarom, mert megerősödik. A gyantázást nem akarok, inkább vettem egy epillátort.

Namost a kérdés az, hogy nem lehet valamit csinálni hogy ne fájjon annyira?

testápoló, vagy valami jégzselés cuccal lehűteni a testet vagy mittomén

főként lányok válaszát kérném


barom állatok mellőzzenek


2011. febr. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a gynatát ajánlanám, csak egy hirtelen mozdulat és kész... Az epillálás sokkal tovább tart, de a lényege ugyanaz. Én utána mindig Bepanthennel kentem be a bőrt, nem pirosodik ki és nyugtató hatású.
2011. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is inkább a gyantát ajánlom. Egy gyors rántás és kész, ráadásul tovább is tart a hatása.

Az epilátor rosszabb!


Enyhíteni? passz...

2011. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért tartana tovább a hatása?? Ugyanúgy kiszedi a szőrt. Én inkább az epilátort ajánlom, ha érzékeny a bőröd. Pl nekem a gyanta után napokig fáj, és kb egy hétig piros... Az epilátor után nem fáj. Úgy enyhíthetsz, hogy a másik kezeddel kifeszíted a bőrt, így nem fáj annyira. Merőlegesen tartsd a bőrödre, úgy csípi be a leginkább, nem csak húzgálja, egyből kitépi, szóval így gyorsabb. De lehet jegelni, bár én kibírom nélküle. Csak az első pár alkalom szörnyű, utána megszokod. :-) Addig összeszorítod a fogaidat. Szerintem egyszerűbb, nem kell melegíteni, nem lehet elrontani, és a gyanta nem mindig szedi ki tökéletesen.
2011. febr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utáltam a gyantát, sokkal rosszabb volt. Az epilátort használom már 9 éve. Meg kell szokni a fájdalmat sajnos. Egy meleg fürdés után kevésbé fáj, ez tény.
2011. febr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

holnap kipróbálom:D:D

2011. febr. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!