Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne enyhíteni az...

Hogy lehetne enyhíteni az önbizalomhiányomon?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje küszködök vele, vegyítve egy kis megfelelési kényszerrel és lassacskán kikészülök. Csak ritkán látom magam szépnek, csinosnak, okosnak. A párom szeret, tetszem neki, de mégse tudja azt mondani rám, hogy húha, mint némely csajra, aki olyan ruhákat vesz fel, hogy ki van belőle mindene...Én sose leszek ilyen, de nem is várja el tőlem, csak tényleg szeretném azt hallani, hogy jobb vagyok, mint mások. Mit tegyek? Komolyan mondom, felőröl ez a dolog:S
2011. ápr. 22. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

minden fejben dől el. ez az egyik


a másik: állj be a tükör elé, és lásd meg magadban a jót

2011. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és NE akarj megfelelni senkinek, csak és kizárólag MAGADNAK!!!
2011. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom, csak a tetejébe én akkor is így éreztem magam, amikor a párom még nem volt meg. Meg annyi, hogy én felveszek szolidan kihívó ruhát (tehát szexi de nem k*rvás), a páromnak meg pont a deszkás vagy sportos öltözködés jön be csajokon...
2011. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne hogy legyen önbizalomhiányod, főleg úgy, hogy van aki elfogad és úgy szeret ahogy vagy! Amúgy rengeteg emberrel ez a helyzet. Velem is. De nincs ki úgy elfogadna és szeretne szerelemből.


15/l

2011. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!