Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító, ha egy...

Nagyon visszataszító, ha egy lánynak kicsi a cicije?

Figyelt kérdés

Itt vagyok példának Én: kicsi a mellem, 75-ös melltartót hordok, a csípőm nagy, a derekam kicsi, a fenekem az mondhatni jó, mert kerek, de kicsit nagy.

Ezek az adataim amugy:

Derékbőség: 71 cm

Csípőbőség: 91 cm

Fenék: 104 cm


172cm vagyok és 63kg!


Fogynom kellene? Vagy mit kellene tennem, hogy nagyjából arányos legyen a testem a cicimmel?


/Elnézést a "hülye" kérdésért... :S/


2009. febr. 16. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahh...ne parázz már a melleden:) Inkább legyen kicsi és formás, mint nagy és lógós...

De amúgy abból h 75ös, abból a nagyságát nem tudjuk meg:) A kosárméret kellene...vagy a mellbőség (de a mellbimbónál mérve, nem alatta).

De ha kicsi akkor kicsi, fogadd el:) Egy csomó pasinak bejön. Nekem is picike, de még senki sem panaszkodott;)

2009. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hnle válasza:
100%
Nekem pont a kicsi jön be és szerintem még jó pár férfinak rajtam kívül, egyetértek az előttem szólóval sokkal jobb a pici de formás , mint a nagy lógós :)
2009. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rendesek vagytok! :) Ruhában amugy nem is lenne gáz, de fürdőruhában... hű, majd kiírok egy olyan kérdést is, ha itt nem válaszolnának, hogy a kismellű, nagycsípűjű lányoknak milyen fürdőruha állna jól... :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2009. febr. 16. 20:25
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy a kosárméretem B-s. 75/B-s melltartót hordok. Majd holnapra megmérem mérőszalaggal :D
2009. febr. 16. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruhában is van olyan, ami picit összenyomja:) Aminek melltartó formája van, nem ilyen sima háromszöges. De tényleg ne aggódj miatta:)
2009. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jólvan :P :) Köszi :)
2009. febr. 16. 20:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
pont ugyanilyen vagyok én is csak én 170 és 48 kg
2009. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:)
2009. febr. 16. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:

A világ legjobb fürdőruhája ilyen típusra a háromszöges hátul, nyakban összekötős+ nem egészen gatya, csak kicsit meghosszabított bugyi a fenékrészen (ááá pedig tudtam a nevét:D)

Nekem is széles a csípőm, de az gerjedelmet vált ki a férfiakból (ösztön...tudod mi szélesebb csípőjűek könnyebben szülünk)

2009. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora mellem van, csak picit teltebb a csípőm, "van rajta mit fogni", és én nagyon utálom. DE azt mondják csinos vagyok, lassan kezdem elhinni. :)

Szerintem te is csini lehetsz! A mellmérettel ne törődj annyit... Hidd el, sok pasinak tetszik a kicsi mell. És legalább nem hat rá olyan erősen a gravitáció... ;)

2009. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!