Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító, ha egy...

Nagyon visszataszító, ha egy lánynak kicsi a cicije?

Figyelt kérdés

Itt vagyok példának Én: kicsi a mellem, 75-ös melltartót hordok, a csípőm nagy, a derekam kicsi, a fenekem az mondhatni jó, mert kerek, de kicsit nagy.

Ezek az adataim amugy:

Derékbőség: 71 cm

Csípőbőség: 91 cm

Fenék: 104 cm


172cm vagyok és 63kg!


Fogynom kellene? Vagy mit kellene tennem, hogy nagyjából arányos legyen a testem a cicimmel?


/Elnézést a "hülye" kérdésért... :S/


2009. febr. 16. 20:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm! :) Aranyosak vagytok!

Előző válaszoló! Szerintem Te a francia-bugyisra gondoltál nem? :) Amúgy van olyan is, de azt nem nagyon szeretem, jobban szeretem a vékony pántút... :)

2009. febr. 17. 16:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. én is úgy valahogy vagyok ahogy te! Elég nagy a csípom, meg a fenekem, a mellem meg sajnos kicsi.

Én teljesen elégedett is lennék magammal, csak néha az tud felcseszni, hogy valaki ki kritizál! Szóval ha elégedett vagy magaddal, akkor nincs semmi baj! Csak legyen onbizalmad és ne hallgass azokra a hulyékre, akiket ez bánt!

Amúgy sem az a fontos, hogy kinek mekkora a melle, ez csak valami nagyon dement reklámfogás!

2009. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia! :) Hál'istennek még senki nem mondta a szemembe :D Sőt, egyik barátnőm még mondta is, hogy kitehetném néha a cicimet, mert kicsi van és sokkal jobban néz ki, mintha egy óriási mellű csaj kiteszi a mellét és a melle nagyobb mint a feje :DDD ( ezt vhogy bóknak vettem :P )


Egyébként csak engem bánt... vagyis nem tudom, h mást bánt-e vagy sem... nem mondták :P


Köszi, h írtál! :)

2009. febr. 18. 16:09
 14/15 anonim ***** válasza:

szia! nem nagyképűségből mondom de utánam elég gyakran megfordulnak a pasik, pedig: 164/58-59 kg vagyok, mellbőség: 90, derék:74, csípő: 90, fenék: 99.

Tehát énse vagyok egy modellalkat:) de én így érzem jól magam! Fogadd el teis magad!

2009. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy :)
2009. febr. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!