Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a hájat eltüntet...

Hogyan tudnám a hájat eltüntetni a hasamról és a csípőmről?

Figyelt kérdés

Leginkább a hasamon lévő zavar. Oldalról csúnyán kidudorodik. Nem olyan nagy azért, tudom én, de mégis zavar. Csinálok felüléseket, de ezek szerint nem eleget, vagy nem jól. Ráadásul diétázom is, már fogytam 8 kilót két hónap alatt de ez nem akar eltűnni.


[link]


[link]


2011. márc. 1. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ááá sajnos nekem is ilyen a pocim :S És gyűlölöm! Én 100 alsó és 100 felsőhasas felülést szoktam csinálni meg diétázok és Pilatesezek. De nem akar változni...
2011. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyan fogytál 8 kilót?:O
2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ügyeltem arra, hogy mit mikor eszek. Reggeli: gyümölcs, két szelet toast kenyér kevés vajjal megkenve főtt tojással, vagy párizsival. Tízórai: gyümölcs vagy nyers zöldség

Ebéd: valami főtt kaja, egy tányérnyi adag, például krumplifőzelék rántás nélkül, csak joghurttal sűrítve sütőzacskóban sült fasírttal (zsiradék nélkül), uzsonna: gyümölcs vagy nyers zöldség, Vacsora: főtt tojás, vagy joghurt. Néha egy-egy bon-bon is becsúszott annyira drasztikusra azért nem vettem a figurát.


Eddig naponta ettem meg 3-4 szelet csokit, most kéthetente ha lecsúszik egy kis szelet.


Legalább napi 3 liter gyümölcsteát iszok, ízesítés nélkül.

2011. márc. 1. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 100 felülést csináltam, mikor elegem lett az alakomból (amúgy nekem lapos hasam volt, csak egy kis izmot szerettem volna felszedni), úgy 3-4 hónapon át. Most már csak hetente párszor csinálom szintentartásképp.

Mennyit szoktál és hogyan? Tényleg előfordulhat, hogy a módszerrel van a baj, mert napi 50-100 felülésnek már 1 hónap után látszania kellene valamennyire.

2011. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kocogas, aerobik, ezektol biztos formasabb leszel
2011. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
OMG...felüléssel NEM lehet fogyni...
2011. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem is azzal fogytam... Olvass és értelmezz.
2011. márc. 2. 18:30
 8/15 anonim ***** válasza:

"Csinálok felüléseket, de ezek szerint nem eleget, vagy nem jól."


Azért nagy a hasad, mert még van rajta háj... A felülésektől nem lesz szebb, csak ha már minimális zsírréteg van rajta.

2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
már bocs de szerintem ebből ne fogyj :) Nekem így is tetszik :P Esetleg feszesítsd, de nekem bejön :D
2011. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, mintha be lenne húzva a hasad.. vagy nem tudom.. :D

De szerintem amúgy nem kell fogynod belőle.. szép.. És a legtöbb pasinak is bejön az ilyen kis poci.. :D

2011. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!