Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen mozgással tudom a legkönnyebben és a leggyorsabban eltüntetni a felesleges kilóikat a csípőmről?

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!

2009. aug. 13. 12:57  Privát üzenet  

A válaszok
Futás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. aug. 13. 13:14 Privát üzenet
Az mindenre jó, a futás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. aug. 13. 13:14 Privát üzenet
futás mellé szerintem hullahoppoz, és töltsd meg a karikát sóval, ha nincsen fa karikád. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. aug. 13. 14:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakítás-Te hogyan tudod a legkönnyebben és leggyorsabban lezárni volt kapcsolatodat magadban?
1-2 kg. zsírt hogyan adhatok le legkönnyebben és leggyorsabban? Diétával? Vagy csak a mozgás jöhet szóba? :S
Hogy lehet a legkönnyebben, leggyorsabban, legfájdalommentesebben elengedni a párodat?
Hogyan jutok el Miskolc Tapolcai elágazás megállótól a Szentgyörgy útig a leggyorsabban és legkönnyebben?
Nem vagyok pesti, csak egy buli miatt mennék fel. Tömegközlekedéssel, hogy lehet a legkönnyebben és leggyorsabban eljutni a Déli pályaudvartól a Dokk clubhoz ami az Árpád híd...
Melyik idegennyelv tanulható meg legkönnyebben és leggyorsabban társalgási szintig, van valami bevált módszer az elsajátításra? (Magyar anyanyelvű vagyok)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!