Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító jelenség...

Nagyon visszataszító jelenség vagyok?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok, 18 évesen:(:(:( vékony(57kg) és nem vagyok húú de szép. Jó nem vok iszonyat ronda, de túl szép sem:( nincs széles csípőm,sőt kifejezetten keskeny:( nagyon gáz vagyok?:( meg a magasságom..:\'( nagy gorillának érzem magam. tényleg az vagyok? őszintén kérném a válaszokat, és azt is írjátok oda h fiú/lány/kor... köszi
2009. febr. 17. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
TE fiú/lány vagy????Linkelj be magadról egy képet.Amugy 18 évessen mért lenne gáz hogy 175 cm vagy?A magasság nem korhoz kötött.
2009. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem vagy visszataszító. Bár képet nem láttam rólad.


Örülj, hogy vékony vagy és magas, annyi jó ruhát felvehetsz. :)


Nekem pl bejön a keskenyebb csípő :)) És szeretnék én olyan magas lenni, mint te.


Szerintem lehetne önbizalmad, átlagon felüli lehetsz, biztos vagyok benne, hogy jól nézel ki.


Csináltass egy jó frizurát, sminkeld ki magad szépen, vegyél fel egy szép ruhát, amiben jól érzed magad és örülj. Semmi baj nincs veled, nem is értem, honnan veszed :) Melyik idióta mondta ezt neked? Mert nincs igaza.


19,lány

2009. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vagy gáz...te ilyen vagy.sztem jól nézhetsz ki,szeretnék én is olyan vékony lenni:(

de ha linkelsz egy képet,többet tudunk mondani:P

14/L

2009. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár képet nem láttam rólad, a leírásod alapján örülnék, ha így nézhetnék ki.

Én 158(!) centi vagyok, és túlságosan telt (bár van aki szerint csinos, mert van rajtam mit fogni, de szerintem undorítóóó.) Ráadásul képtelen vagyok fogyni. Széles a csípőm is. 17/L

2009. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Írjatok privibe és annak küldök képet:)

am köszi a válaszokat:)

2009. febr. 17. 18:16
 6/10 A kérdező kommentje:
am lány vagyok:)
2009. febr. 17. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, így nem sokat tudok mondani de nem nézhetsz ki rosszul.

Az a jó hogy vékony vagy, és sok mindent feltudsz venni.:)És konkrétan mi a bajod a magasságoddal?Sztem nem vagy alacsony és nem is túl magas sztem pont jó súlyodhoz.

2009. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
ja és az előző hozzá szóló vok 14/L
2009. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy gáz!! én is annyi vagyok (175 cm) és büszke vagyok rá..régen mindig féltem amikor éppen magasságról volt szó h az osztálytársaim valami csúnya poént mondanak rám..de nem így történt...a legalacsonyabb lányt kezdték cikizni (törpe stb.) ...szóval a maggaságra ne úgy gondolj mint ciki dolog, hanem mint erény.. gondoljj arra h amiért nem túl szép az arcod (de sztem szép vagy bizti) ezzel kárpótolt a sors..:)) L/17
2009. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az en testverem is(aki lany) 180 cm es 56 kg...(19 eves)o is az elejen nagyon "gorillanak " erezte magat...mert a baratnoi mellett nagyobb volt..de most mar nem gondol ilyesmire...de hidd el azert a magas csajok kitunnek a a tomegbol ...ezzel az alakkal meg modell is lehetnel;););)

legy buszke a magassagodra meg az alakodra nem mindenkinek adatik meg ...es a csipo meg, meg alakulni fog;)

2009. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!