Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon visszataszító? Mit...

Nagyon visszataszító? Mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Hello. Télen-nyáron izzadok, de csak a hónaljam. Mit gondoltok, ha megláttok egy (amúgy nem igénytelen, csinosan öltözködő) lányt, akinek nagy izzadságvolt van a hónaljánál? Mert nekem ez van. Semmi sem használ. Nem vagyok büdös sosem, mert a dezodorok használnak, de az izzadságot nem szüntetik meg. Alig merek felvenni hosszú ujjút vagy pólót, mindig ott van, és nagyon zavar. :(

Csak a fehér pólónál látszik kevésbé. Nektek nincs ilyen?


14/l


2011. máj. 11. 17:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valljuk be, mivel nem ismernek az idegenek az utcán, csak azt látják, h meg vgy izzadva. Miért nem mész el orvoshoz? Ezt nem kell szégyellni, sok-sok ilyen ember van, biztos van rá megoldás.
2011. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használj solution antisudorica ecsetelőt,gyógyszertárban lehet venni olyan 300 forintért, vény nélkül és nagyon hatásos.
2011. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ennyire nagyon nincs. az izzadsággátlók segítenek általában, de megpróbálhatod hintőporral bekenni ha neked nem segít. vagy hordj nyáron ujjatlant.
2011. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hintőpor az hatásos, meg árulnak ilyen kis vékony vattaszerűséget, amit a hónaljhoz kell ragasztani és beszívja az izzadságot, ilyenkor hosszú ujjú pólónál nem látszik. De most amúgy is nyár jön, hordj ujjatlant vagy lenge pólókat, akkor nem leszel izzadt
2011. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy izzadásgátlóktól Dove, Fa, Rexona stb (amik nem használtak) azoktól többször is volt már csomó a hónaljamban, ami fájt. Egy hónapig nem használtam, és elmúlt. Az alumíniumtól van. Ezért azóta már csak természetes anyagokból készült izzadásgátlót használok, igaz nem használ, de legalább büdös nem vagyok.

Az a szer, amit írtatok, sok alumínium van benne. :/ Ezért inkább nem próbálom ki. De nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

A többieknek is köszi. Igen, nyáron legalább nem látszik. :) De most pl még ujjas pólót hordok, és elég zavaró. :S

Az orvos mit tudna vele csinálni? :O

2011. máj. 11. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica tényleg nagyon hatásos amíg használtam semmi izzadtság nemvolt ott, de amint abbahagytam a kezelést, kétszerannyira izzadok ott.

műtétileg megtudják gátolni egy-egy területen de ezzel az a baj hogy legtöbbször utána máshol kezdesz izzadni,pl vkinek kezelik a tenyerét, és elkezd utána a hátán izzadni. úgyhogy, engemis érdekelne egyéb megoldás:S

2011. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem is menj el bőrgyógyászhoz, ő meg tudja mondani miért izzadsz és lehet h ezért meg tudja szüntetni.

egyébként szoktak [legalábbis amerikában] botoxot beinjekciózni hónaljba, az megszünteti az izzadást, csakhát eléggé brutális megoldás

2011. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia, bőrgyógyász vagy háziorvos fel tud írni ilyen szagtalan erős izzadsággátlót, erős izzadóknak ami semmi eper meg málna illat, de jól gátolja az izzadás.

amúgy erős izzadás sok méreganyag esetén lép fel, csinálj egy méregtelenítő tisztítókúrát.


az ilyen dm-ben hasonló helyeken kapható rexona meg ezek nem gátolják annyir ajól az izzadást, mármint az izzadást kevésbe gátolja, max a szagot, de én izzadni ugyanúgy izzadok, csak nm vagyok büdös..

2011. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hónaljba ragasztható nedvszívó betéted próbáltad már? Legutóbb Rossmannban láttam, a te esetedben lehet értelme.
2011. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindeki ajánl ezt meg azt, de szerintem elsősorban ki kéne deríteni, h mi okozza a túlzott mértékű izzadást.

Méreganyagok nem. Az izzadás eredetileg azért következik be, h hűljön a testünk.

Extrém mértékű izzadást pedig rengeteg probléma okozhat. Első út az orvos, nem a neten mindenféle okos ember tanácsa.

2011. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!