Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a fotózásokról?...

Mit gondoltok a fotózásokról? Mostanába elég nagy divat lett.

Figyelt kérdés

Egyre több fiatal lány készíttet magáról portfoliokat.

Amiben van ruhás és bikinis kép egyaránt. Ezek fel is kerülnek az internetre, nap szépe, nap lánya rovatokba.

Mit gondoltok ezekről a lányokról?


2011. márc. 3. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem mostanábaN jobban zavarnak azok, akik nem tudnak helyesen írni. ;)
2011. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh, elnézést kérek, hogy ilyen nagy hibát vétettem.

Ha ennyire kekeckedni akarsz, akkor szerintem csináld máshol, ugyanis úgy gondolom előfordulnak ennél nagyobb helyesírási hibák is ennél. :)

2011. márc. 3. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, például a szóismétlés..
2011. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez inkább figyelmetlenség volt, mintsem helyesírási hiba.

Azért én irigyellek, hogy nincs jobb dolgod annál, mint hogy itt kritizáld a helytelen írásmódot. Sajnálom, hogy nem köt le a saját életed! Örülnék, ha nem írnál többet, ha már a kérdésre sem válaszoltál...

2011. márc. 3. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ilyenekre szükségük, mindenki modell akar lenni, de sokakra nem is lenne szerintem kereset.
2011. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez így igaz. Néha olyan lányok fotóit is látom, akiknek egyáltalán semmi keresnivalója nem lenne a modellkedésben. Én sem értem miért jó ez nekik. Talán a feltűnés?

Köszönöm a válaszod :)

2011. márc. 3. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát arról, aki fel is teszi a képet ide-oda, arról inkább le sem írom a véleményem!

Viszont én is szívesen csináltatnék szigorúan otthonra, csak a párom és a családom láthatná. Kíváncsi lenék hogy néznék ki rajtuk:)


22L

2011. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, én azokra gondoltam, akik felteszik közösségi oldalakra vagy hasonló honlapokra a képeket, még a bikiniset is.

Ha a párodnak, magadnak vagy a családodnak készíted, akkor szerintem sincs semmi gond vele :)

2011. márc. 3. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

18:16 vagyok

azok a lányok, akik meg felteszik azért teszik, mert végre egy kép, amin elvileg igazán jól néznek ki, ezzel akarnak felvágni, hogy ők mennyire szépek, csinosak. Csakhogy mindenki tudja, hogy az agyon retusált, beállított képek kicsit sem tükrözik a valóságot:) Az nem a természetes mindennapi énjük a képen.

2011. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tegnap 16:28-as vagyok. Már nem azért, de én csak egyszer írtam. ;) Neked sincs jobb dolgod, mint hülyének lenni? :'D
2011. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!